Sprawdzony partner

Duży może więcej

Zapraszamy do współpracy osoby, które szukają nowych kierunków rozwoju, chcą zmodyfikować już prowadzoną działalność lub zrealizować plan uruchomienia własnej, dobrze prosperującej firmy pod szyldem znanej marki.

Abra S.A. to nieproducencka, ogólnopolska sieć detalicznych sklepów meblowych działająca w segmencie klientów masowych.

Od 2011 roku jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Steinhoff International. Jest to jedna z największych na świecie grup z branży wyposażenia wnętrz oraz artykułów gospodarstwa domowego, posiadająca własne fabryki i sklepy w Europie, Azji, Oceanii oraz w Afryce Południowej.

Aktualnie w Polsce pod szyldem Abry działają 84 sklepy, w tym 13 franczyzowych – w Oświęcimiu, Nysie, Łowiczu, Jędrzejowie, Chrzanowie, Olkuszu, Brzesku, Lubartowie, Puławach, Tarnobrzegu, Rumi, Mielcu i Starogardzie Gdańskim.

Funkcjonujemy na rynku od ponad 20 lat. W tym czasie wypracowaliśmy model sprzedaży mebli, który doskonale sprawdza się w handlu detalicznym. Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie, każdy zaangażowany przedsiębiorca może uruchomić własny biznes, a następnie stopniowo go rozwijać osiągając sukces rynkowy.


Znana marka

Abra to znana i lubiana marka. Nasze sklepy oferują meble dobrej jakości w cenie odpowiadającej klientom docelowym.

Jako duża, ogólnopolska firma możemy skutecznie reklamować swoją ofertę w całym kraju i budować pozytywny wizerunek marki. Działania marketingowe opieramy na wynikach regularnie prowadzonych badań rynkowych, które organizujemy przy współpracy niezależnych instytucji badawczych.

Do podstawowych nośników reklamowych Abry należy cyklicznie publikowany katalog produktowy, prezentujący meble z najnowszej kolekcji oraz aktualną ofertę promocyjną. Katalog dystrybuowany jest bezpośrednio do mieszkań naszych potencjalnych klientów oraz za pośrednictwem wydawnictw prasowych.

Aktywną promocję mebli prowadzimy również w Internecie, m.in. poprzez stronę www.abra-meble.pl, profil na portalu Facebook (http://www.facebook.com/Domatorzy) czy działania z zakresu e-PR.


Bogaty asortyment

Abra proponuje swoim klientom szeroki asortyment mebli pokojowych, dziecięcych oraz młodzieżowych, a także umeblowanie kuchni, jadalni, sypialni czy przedpokoju. Ze względu na potrzeby i możliwości naszej grupy docelowej oferowane przez nas wyposażenie charakteryzuje się przede wszystkim praktycznością i funkcjonalnością oraz wysokim wskaźnikiem jakości do ceny.

Przygotowując ofertę, kierujemy się cyklicznymi badaniami potrzeb klientów i aktualnymi trendami rynkowymi, dlatego szybko możemy dostosowywać ją do zmieniających się warunków.

Nasza kolekcja zawiera najpopularniejsze grupy towarowe, tak aby na powierzchni kilkuset metrów kwadratowych zaproponować klientom możliwie najlepszy wybór. Wiele z tych mebli można kupić wyłącznie w sklepach Abra – wykorzystując nasze doświadczenia, wraz z producentami współtworzymy meble, którzy powstają specjalnie dla nas.

Współpracę z dostawcami i sklepami koordynujemy za pomocą specjalnego portalu internetowego. Pozwala to na sprawną realizację zamówień oraz bieżące awizowanie i śledzenie dostaw.

Nasi Franczyzobiorcy otrzymują pełny dostęp do oferty meblowej sieci Abra Mogą również realizować zamówienia swoich klientów znacznie szybciej niż konkurencja – nawet do 48 godzin od złożenia zamówienia – i bez konieczności utrzymywania własnych stanów magazynowych.


Współpraca korzystna dla franczyzobiorców

W ramach systemu oferujemy:

 • niską, miesięczną opłatę franczyzową
 • malejącą opłatę franczyzową dla osób, które otwierają kolejne sklepy Abry
 • atrakcyjne ceny produktów i terminy płatności
 • wyłączność terytorialną
 • unikalny pakiet szkoleń
 • jednolity system wizualizacji
 • udział w kosztach otwarcia sklepu
 • profesjonalny system do obsługi zamówień
 • aktywne działania promocyjne i wsparcie marketingowe m.in. cykliczne wydawanie katalogów promocyjnych.

Korzyści dla Franczyzobiorcy to:

 • oferta produktowa skierowana do największej w Polsce grupy docelowej i dopasowana do bieżących tendencji rynkowych
 • szybka reakcja na zmiany rynkowe (również lokalne) poprzez elastyczne dostosowywanie kolekcji
 • wyłączność produktowa w wielu grupach towarowych
 • pełna dostępność mebli ze stałej kolekcji
 • szybka realizacja zamówień
 • transport mebli z wykorzystaniem profesjonalnego taboru
 • informacja on-line dotycząca realizacji zamówień i reklamacji
 • niskie ceny produktów wynikające z udziału w dużej grupie zakupowej
 • ciągłość dostaw
 • dobra jakość produktów.

Naszym Franczyzobiorcom przekazujemy bogate know-how oraz dopracowany podręcznik operacyjny. Dzięki temu nawet osoby bez doświadczenia w branży meblarskiej mogą rozwinąć własną firmę i osiągnąć sukces rynkowy.DOŁĄCZ DO NAS!