Zaprojektuj pokój w 3D

Szanowni Państwo!

NET Design to program pozwalający na wirtualne aranżowanie wnętrz przy pomocy mebli z naszej oferty. Został przygotowany w ten sposób, aby mogli się nim posługiwać zarówno początkujący jak i zaawansowani użytkownicy komputerów.

Obsługa NET Design jest bardzo prosta i nie wymaga żadnej wiedzy technicznej. Wszystkie funkcje dostępne są za pośrednictwem ikonek umieszczonych po prawej stronie ekranu. Aby w pełni wykorzystać możliwości programu wymagany jest jedynie komputer z kartą graficzną wspomagającą akcelerację 3D (np. Nvidia GeForce, ATI Radon itp.) oraz połączenie z Internetem.


 

Pierwsze kroki w programie

Rysowanie pomieszczenia
Aby narysować swój pokój wystarczy że:
 
Meblowanie
Wstawianie do pomieszczenia wybranych mebli odbywa się na zasadzie wyboru obiektu i przeciągnięcia go w odpowiednie miejsce przy wciśniętym lewym klawiszu myszy.
 
Wizualizacja 3D
Interaktywna wizualizacja 3D to prezentacja umeblowanego pomieszczenia z możliwością zmiany kolorystyki poszczególnych elementów. Do przełączania widoków 2D/3D służą przyciski umieszczone u góry ekranu.
 

Kliknij tutaj, aby pobrać program na dysk swojego komputera

Pobierz plik instalacyjny
Uwaga! Jeśli podczas próby uruchomienia programu pojawia się komunikat o zabezpieczeniu przed formantami ActiveX prosimy w opcjach internetowych programu Internet Exlporer w zakładce "Zabezpieczenia" wcisnąć przycisk "Poziom niestandardowy" i ustawić pierwsze trzy opcje na "MONITUJ".