Infolinia czynna 9-21

660 627 627

Abra meble otwiera trzy nowe sklepy

Powrót do Informacji prasowych Następny » « Poprzedni
Dodano: 2010-05-05 00:00:00

Ogólnopolska sieć sklepów meblowych ABRA powiększyła się o trzy nowe sklepy: w Rzeszowie, Przemyślu i Siemianowicach Śląskich. Obecnie ABRA S.A. zarządza siecią 74 sklepów meblowych zlokalizowanych w 61 miastach na terenie całej Polski oraz bazą logistyczną liczącą 6 magazynów. Łączna powierzchnia nowych sklepów to ponad 2 250 m2. Otwarcie kolejnych punktów handlowych to część strategii rozwoju firmy, zakładającej zwiększenie liczby placówek i wzrost udziału w rynku meblowym.

Sklep w Rzeszowie o powierzchni 650 m2, został otwarty 24 kwietnia w Centrum Handlowym Nova przy ul. Rejtana 67. Jego otwarcie związane jest z relokacją istniejącego już w Rzeszowie sklepu w bardziej dogodne miejsce dla zakupów meblowych.

W Przemyślu sklep ABRA uruchomiony został w dniu 22 kwietnia w Galeria Blue Park przy ul. Lwowskiej (700 m2 powierzchni handlowej). W Siemianowicach Śląskich nowy sklep otwarto przy ul. Niepodległości 27 (powierzchnia ok. 900 m2). W tych miastach marka ABRA jest obecna po raz pierwszy. Wszystkim otwarciom towarzyszyło bardzo duże zainteresowanie mieszkańców, którzy licznie odwiedzali nowe sklepy, korzystając z okazjonalnych promocji i obniżek.

-Niemal co miesiąc otwieramy nowy salon meblowy. Od początku 2010 roku uruchomiliśmy już 5 sklepów, a od września 2009 roku, a więc od początku naszego roku obrachunkowego, 8 nowych placówek. W niedalekiej przyszłości planujemy dalsze otwarcia i rozwój sieci sklepów franczyzowych - mówi Piotr Krzanowski, Prezes Zarządu spółki ABRA S.A. – W 2010 roku mija 20 lat funkcjonowania naszej firmy. W tym czasie staliśmy się liczącą siłą w branży meblowej w Polsce. Dzięki przemyślanej strategii i wsparciu JD Group zamierzamy nadal zwiększać udział w rynku i poszerzać naszą ofertę – dodaje.