Sortowanie

Cena

Zakres cen: 125 - 126

Temat

Czas realizacji

Fototapety to doskonały sposób na ozdobienie nie tylko ścian czy mebli, ale również drzwi. Tego typu dekoracja dodaje wnętrzu charakteru i podkreśla jego aranżację, będąc jednocześnie wyjątkowo prosta w montażu. Najwyższej jakości fototapety na drzwi znaleźć można w ofercie Abra.

W powszechnym mniemaniu różnego rodzaju naklejki na drzwi to domena pokojów dziecięcych. Nic bardziej mylnego! Drukowana tapeta na drzwi sprawdzi się również w innych wnętrzach – kuchni, salonie, sypialni, a nawet w przedpokoju na drzwiach wejściowych. Co ważne, fototapety na drzwi Abra – oprócz walorów dekoracyjnych – mają również niezaprzeczalne atuty praktyczne i funkcjonalne.

Fototapety na drzwi flizelinowe – estetyka, jakość i wygoda

Dostępne w ofercie Abra fototapety na drzwi wykonane są z flizeliny. To specyficzny materiał o wyjątkowych cechach. Przede wszystkim, dzięki swojej lekko porowatej strukturze flizelina ma właściwości kryjące. Zamontowanie fototapety na drzwi pozwala więc zatuszować ich zniszczenia lub doskonałości. Po drugie, flizelina przepuszcza powietrze, ale jednocześnie jest odporna na działanie wilgoci. Wykonane z niej fototapety na drzwi można bez obaw umieścić w łazience czy kuchni. Po trzecie, materiał ten jest łatwy do utrzymania w czystości. Flizelinowe fototapety na drzwi wystarczy po prostu przetrzeć lekko wilgotną szmatką.

Fototapety na drzwi Abra produkowane są w technologii druku cyfrowego o wysokiej rozdzielczości. Następnie nadruk jest utwardzany termicznie. Dzięki temu możliwe jest bardzo dokładne odwzorowanie detali utrzymanych w naturalnych, niezwykle żywych i intensywnych kolorach.

Warto też wspomnieć o wyjątkowo prostym sposobie montażu. Fototapety Abra składają się z poziomych pasków o szerokości 50 cm – wystarczy nałożyć klej na powierzchnię drzwi, nałożyć paski w odpowiedniej kolejności i mocno je przycisnąć. Pozostaje jedynie przyciąć boki i już można cieszyć się piękną dekoracją drzwi.

Tapety dla dzieci i dorosłych

Fototapety na drzwi to bardzo prosty sposób na udekorowanie każdego wnętrza – począwszy od kolorowych i wesołych pokojów dziecięcych, przez komfortowe salony, sprzyjające relaksowi łazienki, przytulne jadalnie, aż po intymne, nastrojowe sypialnie. Efektowna fototapeta doskonale ozdobi także drzwi wejściowe – goście z pewnością od razu zauważą tego typu dekorację. Oczywiście wzornictwo i kolorystykę fototapety na drzwi należy dobrać pod kątem ogólnej aranżacji danego wnętrza. Może ona tworzyć z nim spójną całość lub stanowić intrygujący element kontrastowy. Ograniczeniem jest tu tylko wyobraźnia domowników!

czytaj dalejzwiń