Naklejki

Na przytulne, pełne ciepła oraz rodzinnego klimatu mieszkanie składają się nie tylko meble czy tekstylia, ale także odpowiednie dekoracje. Wśród nich warto zwrócić uwagę na naklejki ścienne – wyjątkowo proste w montażu, które jednak od razu zmieniają charakter wnętrza. W różnej formie, utrzymane w wielu kolorach i przeznaczone do rozmaitych domowych pomieszczeń znaleźć można w ofercie Abra.

Ozdoby na ścianę to coraz popularniejsza forma dekorowania pomieszczeń. Gorącym aranżacyjnym trendem ostatnich sezonów są natomiast naklejki – wyróżniają się one wyjątkowym bogactwem dostępnych wzorów i kolorów, a dodatkowo ich montaż nie wymaga poświęcania dużej ilości czasu oraz pracy. Potrafią one w kilka chwil odmieniają wystrój każdego pomieszczenia, nadając mu pożądanego klimatu i charakteru.

Do wyboru, do koloru!

W asortymencie Abra znaleźć można dekoracyjne naklejki o wielu zastosowaniach, idealnie pasujące do właściwie każdego domowego wnętrza.

  • pod kontakty i włączniki – z jednej strony pełnią funkcję dekoracyjną, nadając stylu prozaicznym elementom użytkowym, jak kontakty czy włączniki. Z drugiej, otaczając je, zabezpieczają ścianę przed zabrudzeniami, wynikającymi z częstego dotykania jej w celu włączenia lub wyłączenia światła. Są samoprzylepne, utrzymane w wielu stylach aranżacyjnych.

  • napisy – umieszczona w dobrze widocznym punkcie pomieszczenia sentencja bardzo wiele mówi o domownikach oraz zasadach, którymi się kierują. Naklejki z napisami można umieścić zarówno na ścianach, jak i gładkich powierzchniach mebli czy sprzętów AGD, wystarczy po prostu wybrać te o odpowiednim rozmiarze.

  • tabliczki – utrzymane w kolorystyce żółtych tablic ostrzegawczych, przekazujące krótkie, wymowne, nieraz dowcipne treści. Doskonała dekoracja drzwi i ścian w pokoju nastolatka, ale także pomieszczeń zajmowanych przez dorosłych, którzy nie boją się postawić na tak oryginalne ozdoby.

  • emotikonki – symbole graficzne oddające ludzkie uczucia i nastroje, zwane emotikonami, już dawno wyszły poza sferę Internetu, sms-ów czy maili. W Abra dostępne są w formie samoprzylepnych naklejek o niewielkich rozmiarach, które świetnie udekorują nie tylko ścianę, ale i meble oraz drzwi.

Jakość ma znaczenie!

Poza walorami dekoracyjnymi – charakteryzują się również najwyższą jakością wykonania. Wszystkie one zostały wyprodukowane z weluru – tkaniny aksamitnej, miłej w dotyku, ale jednocześnie wytrzymałej oraz łatwej do utrzymania w czystości. Co więcej, specjalna technologia produkcji sprawia, że znajdujące się naklejkach wzory czy napisy zyskują efekt 3D. Ważny jest również fakt, że są bezzapachowe, więc można je umieścić w sypialni, kuchni lub pokoju dziecka.