Sortowanie

Cena

Zakres cen: 118 - 159

Czas realizacji

Obraz - Kolorowe miasto

Obraz - Kolorowe miasto

15759
w tym 23% vat
19699
Obraz - Circus

Obraz - Circus

11839
w tym 23% vat
14799
Obraz - Beztroskie dzieciństwo

Obraz - Beztroskie dzieciństwo

15759
w tym 23% vat
19699
Obraz - Ala ma kota

Obraz - Ala ma kota

13439
w tym 23% vat
16799
Obraz - Zagraj z nami!

Obraz - Zagraj z nami!

15919
w tym 23% vat
19899

Dekoracje do pokoju dziecięcego są (zwłaszcza dla najmłodszych) równie ważne, a może nawet ważniejsze niż umeblowanie. To przecież one dodają wnętrzu radości i optymizmu, zachęcają do nauki i zabawy, a także rozwijają wyobraźnię. Kolorowe obrazy dla dzieci o różnych motywach znaleźć można w ofercie Abra.

Dekoracyjne obrazki dla dzieci należy oczywiście dobierać pod kątem wieku, ale i zainteresowań malucha. Mają one przecież ozdabiać jego pokój, więc warto, aby dziecko mogło wyrazić swoją opinię – nawet najpiękniejsze obrazy dla dzieci nie spełnią swoich funkcji jeśli nie spodobają się najmłodszemu domownikowi!

Obrazy dla dzieci młodszych i starszych

W ofercie Abra znaleźć można obrazy dla dzieci o rozmaitych motywach, wzorach i kolorach. Dzięki temu bez kłopotu uda znaleźć się dekorację idealnie trafiającą zarówno w gust rodziców, jak i malucha:

  • sport – obrazy dla dzieci z motywem piłki nożnej albo innych popularnych sportów z pewnością ucieszą małych miłośników biegania za piłką i aktywności na świeżym powietrzu,
  • zwierzęta – maluchowi, który kocha zwierzęta z pewnością spodobają się obrazy dla dzieci przedstawiające np. kota, którego sylwetka utrzymana jest w lekko abstrakcyjnej stylistyce,
  • rysunki – bardzo ciekawym wyborem do pokoju najmłodszych dzieci są obrazki stylizowane na dziecięcy rysunek, przedstawiające kolorowe domki, kwiatki, trawę i uśmiechnięte postacie,
  • cyrk – interesującym rozwiązaniem dla starszych pociech są obrazy dla dzieci z motywem cyrku, prezentujące różnobarwne maski utrzymane w konwencji malarstwa Pabla Picassa.

Warto bowiem pamiętać, że obrazy dla dzieci mają nie tylko ozdobić ściany pokoju dziecięcego, ale także uwrażliwić najmłodszych na sztukę. Dlatego warto poświęcić kilka chwil na zakup tych najbardziej odpowiednich.

Liczy się bezpieczeństwo!

W przypadku dekoracji do pokoju dziecięcego – oprócz walorów dekoracyjnych – liczy się również bezpieczeństwo. Obrazy z oferty Abra wykonane są z posiadającego wszelkie niezbędne certyfikaty płótna flizelinowego, które nie wydziela żadnych zapachów, więc jest neutralne dla samopoczucia i zdrowia dziecka. Nowoczesna technologia druku cyfrowego wysokiej rozdzielczości zapewnia natomiast idealne odwzorowanie detali oraz wyjątkową głębię barw.

Autem obrazów dla dzieci Abra jest także łatwość montażu. Posiadają one zadrukowane boki, więc po wyjęciu z opakowania są gotowe do zawieszenia na ścianie. Nie ma potrzeby zakupu dodatkowych ram czy używania kleju, dzięki czemu rodzice mają pewność, że ich pociechom nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.