Człowiek i różne aspekty jego funkcjonowania od lat inspirują twórców rozmaitych dzieł sztuki. Motyw ten jest również ponadczasowym i niewychodzącym z mody elementem dekoracyjnym, wykorzystywanym w wielu aranżacjach. Niezwykle estetyczne obrazy ludzie produkowane w technologii druku cyfrowego znaleźć można w ofercie Abra.

Człowiek, jego ciało, aktywności, uczucia, emocje, wykonywane czynności – wszystko to znajduje odzwierciedlenie w sztuce, zarówno tej najwyższych lotów, jak i tej bardziej przyziemnej, dekoracyjnej, dostępnej dla każdego. Obrazy ludzie Abra to najlepszy przykład na to, jak współczesne dodatki aranżacyjne czerpią ze sztuki to, co najlepsze.

Obrazy ludzie – mnogość motywów i znaczeń

W zależności od indywidualnych preferencji oraz aranżacji wnętrza, w ofercie Abra bez problemu można znaleźć obrazy ludzi idealnie pasujące do każdego pomieszczenia:

  • sylwetki – obrazy ludzie z tej kategorii to zarówno bardziej statyczne dekoracje, zmuszające do refleksji (rybak na tle morza, mężczyzna podziwiający zachód słońca), jak i obrazy pełne ekspresji oraz ruchu (para tańcząca tango, mężczyzna grający na trąbce, saksofonista, abstrakcyjnie zarysowane ludzkie sylwetki uprawiające sport),
  • akty – nagość jest często kojarzona z dość wulgarną erotyką, jednakże tak naprawdę nagie ludzkie ciała były tematem dzieł tworzonych przez największych artystów wszystkich epok, obrazy ludzie z kategorii „akty” w dyskretny, subtelny i pełen artystycznego wyrazu sposób prezentują piękno i doskonałość ludzkiego ciała,
  • kobiety – od wieków inspirują i intrygują, są nieodgadnione, skomplikowane, a zarazem kruche, piękne i delikatne – wszystkie te aspekty prezentują obrazy ludzie z kategorii „kobiety”,
  • portrety – mówi się, że twarz jest zwierciadłem duszy, a wyrażane przez nią emocje bywają kwintesencją człowieczeństwa, obrazy ludzie z kategorii „portrety” zmuszają do refleksji, nie tracąc przy tym swoich walorów estetycznych.

Obrazy ludzie Abra – dlaczego warto?

Obrazy z oferty Abra drukowane są na specjalnym płótnie flizelinowym, które nie dość, że idealnie odwzorowuje wszelkie detale oraz intensywność kolorów, to dodatkowo – dzięki zastosowaniu druku cyfrowego wysokiej rozdzielczości – w razie potrzeby doskonale imituje malarstwo olejne, akwarelowe czy komiksowe. Na pierwszy rzut oka trudno rozpoznać, czy dany obraz został namalowany czy wydrukowany.

Kolejna sprawa to szeroki wybór rozmiarów oraz wygoda montażu. W zależności od gustu oraz miejsca na ścianie, wybrać można obraz jedno-, dwu-, trzy-, cztero-, a nawet pięcioczęściowy, tworzący bardzo estetyczną kompozycję. Każdy obraz posiada zadrukowane boki, więc nie ma konieczności zakupu żadnych dodatkowych ram.