Codzienne życie człowieka jest od wieków nieocenioną inspiracją dla artystów. W niepozornych przedmiotach, którymi otacza się ludzkość, kryją się bowiem wielkie pokłady artystycznego wyrazu, przenoszone następnie chociażby na płótna malarzy jako obrazy martwej natury. Te nowoczesne, drukowane na płótnie flizelinowym, znaleźć można w ofercie Abra

. Jeszcze niedawno obrazy martwa natura kojarzyły się z dopracowanymi pod każdym szczegółem kompozycjami przedmiotów codziennego użytku, utrwalanymi przez artystów malarzy na płótnach. Obecnie tego typu ścienne dekoracje nie są już malowane w tradycyjny sposób, a drukowane – dzięki czemu zyskują wyraźnych akcentów nowoczesności. Obrazy martwa natura z asortymentu Abra docenią wszyscy miłośnicy tego typu innowacyjnych rozwiązań.

Obrazy martwa natura – instrumenty, owoce i kuchenne akcesoria…

W zależności od indywidualnych potrzeb, obrazy martwa natura Abra zawisnąć mogą w każdym pomieszczeniu: gabinecie, salonie, sypialni, pokoju dziecka, a nawet kuchni. Wystarczy jedynie dobrać odpowiedni motyw przewodni:

  • muzyka – w kategorii tej znaleźć można zarówno realistyczne wizerunki instrumentów muzycznych, takich jak gitara czy skrzypce, jak i nieco komiksowe ujęcia muzyków grających na instrumentach, tego typu obrazy martwa natura to świetny wybór dla osób, które nie wyobrażają sobie życia bez muzyki,
  • owoce – wbrew stereotypowym opiniom obrazy martwa natura przedstawiające owoce wcale nie są dedykowanie jedynie do kuchni: obraz będący mozaiką różnych owoców czy z soczystą, zieloną limonką doskonale uzupełni aranżację jadalni,
  • kuchnia – filiżanka z aromatyczną kawą, smukłe kieliszki z kolorowymi drinkami, pękata szklaneczka whisky i cygaro, dekoracyjnie ułożone sztućce na tle w stylu vintage – obrazy martwa natura kuchenne będą piękną dekoracją ściany w każdej kuchni.

Obrazy martwa natura – bez ograniczeń przestrzennych

Oferta Abra obejmuje obrazy martwa natura o różnych wymiarach i konstrukcjach (jedno-, dwu-, trzy-, cztero- i pięcioczęściowe), więc coś dla siebie znajdą zarówno osoby zamieszkujące niewielkie kawalerki, jak i posiadacze dużych, przestrzennych domów. Co równie ważne, obrazy posiadają także nadruk na bokach – nie potrzebują żadnych dodatkowych ram i wprowadzają do wnętrza lekki efekt trójwymiarowy, optycznie je powiększając.

Obrazy martwej natury Abra tworzone są metodą utwardzanego termicznie druku laserowego wysokiej rozdzielczości na specjalnym płótnie flizelinowym. Sprawia to, że są odporne na działanie czasu czy ekspozycję na promieniowanie słoneczne, przez długie lata ciesząc niezmienną estetyką. Można je również łatwo wyczyścić z kurzu.