Tekstylia

Tekstylia to bardzo ważny element wyposażenia każdego wnętrza. Firany, zasłony, obrusy, dywany, koce czy narzuty – oprócz doskonale znanej roli praktycznej, dekorują one mieszkanie, nadają mu ciepła, przytulności i miłego klimatu. Równie ważne są tekstylia przeznaczone do spania, takie jak kołdry czy poduszki. Muszą być miękkie, wygodne, wykonane z najwyższej jakości tkanin. Takie właśnie znajdziesz w naszej ofercie.

Sen to jeden z najważniejszych aspektów życia człowieka, umożliwiających każdemu normalne, codzienne funkcjonowanie. Na zdrowy, efektywny sen wpływa kilka czynników, takich jak kolorystyka czy oświetlenie sypialni, rodzaj i stopień miękkości materaca, rozmiar łóżka, ale także odpowiednio dobrane materiały. Dopiero optymalne połączenie wszystkich tych kwestii sprawia, że każdego ranka budzimy się jak nowonarodzeni!

Tekstylia do sypialni – stwórz swój idealny zestaw!

W ofercie Abra znaleźć można produkty do sypialni w postaci kołder, poduszek oraz ochraniaczy na materace. Podczas zakupu warto poświęcić im nieco uwagi, by wybrany zestaw umożliwiał wygodny, efektywny sen.

  • Kołdry – asortyment Abra obejmuje kołdry letnie, zimowe i całoroczne, o różnych wymiarach (począwszy od 140x200 cm skończywszy na 200x220 cm), o właściwościach antybakteryjnych i antyalergicznych, wykonane z naturalnej bawełny, mieszanki bawełny i wiskozy bambusowej czy mikrofazy.

  • Poduszki – niezwykle istotne dla komfortu snu, powinny zapewniać odpowiednie ułożenie głowy i szyi. W Abra znajdują się zarówno niewielkie poduszki typu „jasiek” (40x40 cm), jak i tradycyjne poduszki do spania o wymiarach 70x80 cm. Mogą być wykonane z bawełny, bawełny i wiskozy bambusowej, pikowane czy wyposażone w zamek błyskawiczny.

  • Ochraniacze na materac – są niezwykle funkcjonalne, gdyż pozwalają na utrzymanie materaca w czystości i świeżości o wiele dłużej. Dzięki Abra wybrać można zarówno ochraniacze bawełniane, jak i z mikrofazy, z ułatwiającymi nałożenie na materac gumkami oraz takie, które bez obaw można wyprać w pralce.

Jakość i bezpieczeństwo

Wszystkie wyroby do sypialni Abra zostały wykonane z tkanin posiadających niezbędne atesty i certyfikaty. Dzięki temu są wytrzymałe, łatwe do utrzymania w czystości i w pełni bezpieczne (można bez obaw przeznaczyć je do sypialni dziecka). Co więcej, niektóre kołdry i poduszki wykonane z bawełny z domieszką wiskozy bambusowej charakteryzują się doskonałą izolacją cieplną, równomiernym rozprowadzaniem wilgoci oraz właściwościami antybakteryjnymi. To doskonały wybór nawet dla najbardziej wymagających osób