Kołdry

Brak produktów spełniających kryteria.

Trudno wyobrazić sobie wygodny i efektywny sen bez odpowiedniej kołdry! Zimą kołdra powinna idealnie otulać ciało i zapewniać ciepło nawet w najmroźniejsze noce, latem bezcenne jest równomierne odprowadzanie wilgoci oraz przepuszczanie powietrza. Najwyższej jakości pościel – w tym kołdry o przeróżnych wymiarach i właściwościach – znaleźć można w ofercie Abra.

Jeszcze niedawno największą popularnością w sypialniach cieszyły się pościele puchowe, wypełnione naturalnym puchem lub pierzem, np. gęsim. Obecnie jednak coraz częściej wybiera się wykonane z bardziej ekologicznych, a jednocześnie wytrzymałych, bezpiecznych i – co ważne – niealergizujących tkanin oraz surowców. Wybór jest naprawdę bardzo szeroki!

Kołdra na lato i zimę

W ofercie Abra znaleźć można kołdry:

  • zimowe – wykonane z tkanin, które doskonale utrzymują ciepło i zapewniają komfort termiczny, takich jak naturalna 100-procentowa bawełna, poliester silikonowany, Fossflakes (wypełnienie doskonale zastępujące puch) czy mikrofaza, wybrane modele posiadają też domieszkę redukujących napięcie włókien węglowych,

  • letnie – cienkie i lekkie, doskonale przepuszczające powietrze i pozwalające skórze oddychać, mogą być wykonane np. mikrofazy, bawełny czy poliestru silikonowanego, niektóre modele posiadają także domieszkę włókien bambusowych (doskonale odprowadzają wilgoć, są antybakteryjne i w pełni naturalne),

  • całoroczne – przeznaczone do całorocznego użytku, bez względu na panujące za oknem temperatury, w zależności od modelu wykonane np. z bawełny czy włókien bambusowych, niekiedy przybierają postać dwóch kołder łączonych napami (zimą można korzystać z obu, latem – tylko z jednej).

Kołdry dla dzieci i dorosłych

Pościele Abra to nie tylko możliwość wyboru tkaniny czy rodzaju wypełnienia. Bez żadnego problemu można kupić zarówno mniejsze, np. o wymiarach 140x200 cm lub 160x200 cm, idealne do łóżek jednoosobowych czy dla dzieci. Z kolei w sypialniach wyposażonych w duże, dwuosobowe łóżka sprawdzają się o wymiarach np. 200x220 cm. Co ważne, niektóre modele posiadają właściwości antybakteryjne, antyalergiczne, ułatwiające zasypianie czy odprężające.

Charakteryzują się one także łatwością w utrzymaniu w czystości. Można prać je w pralce (w określonych temperaturach, przestrzegając indywidualnych zaleceń dla każdego modelu), co pomaga pozbyć się kurzu, roztoczy oraz ewentualnych zabrudzeń.

Kolejną ważną sprawą jest bezpieczeństwo. Wszystkie materiały i surowce wykorzystywane do produkcji kołder Abra posiadają atesty oraz certyfikaty, dzięki czemu w doskonałym stanie służą przez wiele lat, znacznie podnosząc komfort i wygodę snu.