Poduszki

Sortowanie

Cena

Zakres cen: 20 - 160

Temat

Antybakteryjna

Czas realizacji

Poduszka Bamboo pikowana 50x60

Poduszka Bamboo pikowana 50x60

3999
w tym 23% vat
Poduszka Bamboo pikowana 50x70

Poduszka Bamboo pikowana 50x70

4399
w tym 23% vat
Poduszka Basic 70x80

Poduszka Basic 70x80

6299
w tym 23% vat

Po stresującym dniu w pracy nie ma nic bardziej odprężającego, niż przyłożenie głowy do miękkiej poduszki i krótka drzemka! Wybierając poduszkę, należy zwrócić uwagę na kilka aspektów – wymiary, rodzaje tkanin i wypełnień czy ich dodatkowe właściwości. Wygodne, wykonane z nowoczesnych oraz bezpiecznych materiałów znaleźć można w ofercie Abra.

Pełnią one w domu kilka funkcji. Te kolorowe, o fantazyjnych kształtach i wzornictwie można wykorzystywać jako poduszki dekoracyjne do salonu czy pokoju młodzieżowego – dodatkowo, oddzielne poszewki na poduszki pozwalają niewielkim kosztem zmieniać aranżację tak często, jak tylko przyjdzie na to ochota. Jednak w pierwszej kolejności poduszka to niezbędne akcesorium do sypialni. Jej odpowiedni rozmiar, poziom miękkości czy tkanina, z której jest wykonana znacznie podnosi komfort snu.

Znajdź coś dla siebie!

W ofercie Abra znaleźć można poduszki o rozmaitych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością uda się dobrać model idealnie pasujący do funkcji, którą ma spełniać, ale także wieku czy indywidualnych preferencji użytkownika:

  • 40x40 cm – sprawdzają się zarówno jako popularne „jaśki” do spania, ale po wyposażeniu ich w kolorową poszewkę z powodzeniem można wykorzystać je jako dekorację.

  • 50x60 cm – są często wykorzystywane jako element pościeli dla dzieci, ubrane w kolorową poszwę równie dobrze sprawdzają się jako dekoracja dużej sofy w salonie.

  • 50x70 cm – o charakterystycznym prostokątnym kształcie, zapewniającym głowie odpowiednie podparcie, dwie takie świetnie sprawdzą się np. jako pościel dla nastolatka.

  • 70x80 cm – najczęściej wykorzystywane w sypialniach, dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dobrze podpierają głowę i szyję, sprawdzają się w łóżkach jedno- i dwuosobowych.

Nowoczesne materiały i najwyższa jakość

Wszystkie zostały wykonane z nowoczesnych i bezpiecznych tkanin oraz surowców najwyższej jakości. I tak, w zależności od modelu, ich wierzchnia warstwa bywa wyprodukowana z naturalnej bawełny, niezwykle przyjaznej dla skóry wiskozy bambusowej z domieszką bawełny, bawełny puchoszczelnej czy mikrofazy. Bardzo szeroki jest również wybór wypełnień. Mogą to być np. włókna bambusowe o doskonałej izolacji cieplnej, miękki, sprężysty i wytrzymały puch z domieszką pierza czy antyalergiczny poliester silikonowany. Niektóre z nich posiadają także bardzo korzystne dla zdrowia właściwości antybakteryjne. Dodatkowo, są one łatwe do utrzymania w czystości – wszystkie można prać w pralce, zgodnie z indywidualnymi dla każdego modelu zaleceniami.