Co oferujemy?

Program Zarządzania Talentami

Abrowicze – to oni wnoszą swoje pomysły, wiedzę, umiejętności i zaangażowanie do wszystkiego co tworzymy. Wiemy, że najlepsze efekty powstają tylko i wyłącznie wtedy, kiedy potrzeby obu stron – zarówno Pracodawcy jak i Pracownika – są spełnione. Dlatego właśnie stworzyliśmy Program Zarządzania Talentami, który wyławia diamenty i pozwala je rozwijać we wspólnie obranym kierunku.

Program Rozwoju Kompetencji Menedżerskich

Menedżer to nie tylko nazwa stanowiska, ani napis na wizytówce. To ogromna odpowiedzialność i połączenie w jednej osobie cech, postaw oraz zachowań, które łączą, budują i inspirują. Tego właśnie uczymy początkujących menedżerów i specjalistów, przygotowywanych do tej wyjątkowej roli.

Szkoła Trenerów i Mentorów

Cała wiedza, wypracowane praktyki i metody działania byłyby niczym, gdyby nie osoby, które potrafią to wszystko skutecznie przekazać innym, dlatego rozwijamy naszych specjalistów i menedżerów do pełnienia roli Mentora lub Trenera wewnętrznego.

UP MANAGER

Strategiczne obszary firmy wymagają oddania ich w ręce wykwalifikowanych menedżerów. Up Manager przygotowuje wybrane osoby do objęcia takiej roli. Program jest okazją do zwiększenia świadomości na temat funkcjonowania biznesu, zdobycia wiedzy strategicznej i skonfrontowania się z realnymi sytuacjami biznesowymi na najwyższym szczeblu zarządzania.

Awanse

Rozwój pracowników jest równoznaczny z rozwojem firmy, dlatego ponad 95% stanowisk kierowniczych i specjalistycznych zajmują awansowani Abrowicze. Promujemy Pracowników wyróżniających się zaangażowaniem i jakością pracy, którzy przejmują inicjatywę i są nastawieni na szukanie rozwiązań.

Indywidualne Ścieżki Rozwoju

Naszych Pracowników traktujemy indywidualnie - dostrzegamy pracowitość i zaangażowanie, dostarczamy inspirujących wyzwań i doceniamy sukcesy, poznajemy ich zainteresowania. Dzięki temu możemy z sukcesem łączyć strategię biznesową firmy z Indywidualnymi Ścieżkami Kariery Pracowników.

Szkolenia wdrożeniowe

Odpowiednio przeprowadzone szkolenia wdrożeniowe, nie tylko przygotowują pracownika do objęcia nowych obowiązków, ale również pozwalają dużo szybciej stać się częścią zespołu. Korzystając z najnowszych trendów w szkoleniach i stale podnosząc kwalifikacje trenerskie, dokładamy starań, aby nasze szkolenia wdrożeniowe nie tylko były efektowne, ale również efektywne.

people
Ludzie

Jesteśmy mieszanką różnych charakterów, osobowości i umiejętności, ale wspólnie tworzymy niesamowitą całość. Atmosfera i ludzie pracujący w naszej firmie są naszym niepodważalnym atutem. Szukamy ludzi, z którymi chce się pracować i przebywać.

Prywatna opieka medyczna

Zapewniamy komfortowe warunki leczenia oraz dbania o zdrowie. W tym celu współpracujemy z liderem prywatnych usług medycznych w Polsce, a nasi Pracownicy wiedzą, że w razie potrzeby mogą skorzystać z konsultacji medycznych na terenie całego kraju.