Akcesoria do mebli kuchennych

Akcesoria do mebli kuchennych

Odpowiednie akcesoria do kuchennych mebli pozwolą w pełni korzystać z kuchennego wyposażenia. Dzięki dobrym uchwytom otwieranie i zamykanie szafek oraz szuflad będzie znacznie łatwiejsze, zatem korzystanie z mebli — o wiele przyjemniejsze, szybsze i efektywniejsze.

W sklepie Abra Meble znajduje się szeroki wybór uchwytów meblowych tak, by te nawet najmniejsze szczegóły były doskonale dopasowane do pozostałych elementów kuchennej aranżacji. Z naszą ofertą nie ma obaw o jakość udanych zakupów — oferujemy trwałe i estetyczne rozwiązania oraz praktyczne wyposażenie mebli kuchennych.

Dodatkowe wyposażenie szafek kuchennych

Atrakcyjne szafki meblowe to takie meble kuchenne, które charakteryzują się estetyką i funkcjonalnością, a także wygodą użytkowania. Nowoczesny wygląd szafek kuchennych to przede wszystkim modny wygląd frontów meblowych, ale również dobre dopasowanie uchwytów do całości wyposażenia. W Twojej kuchni wszystko może wyglądać niesamowicie — warto zadbać o odpowiedni wygląd nawet najmniejszych elementów.

Nawet najpiękniejsze zestawy kuchennych mebli nie będą aż tak atrakcyjne i praktyczne bez potrzebnych uchwytów — wśród produktów, które oferowane są w Abra Meble, znajdziesz takie elementy, które sprawią, że pomieszczenie będzie jeszcze wspanialsze.

Konkretne systemy mają często polecane atrakcyjne uchwyty, które przeznaczone są właśnie do danej serii meblowej. Warto sprawdzić, czy taka sytuacja występuje również w przypadku Twojego wyposażenia, bo polecane elementy będą pasowały nie tylko pod względem technicznym, ale też i estetycznym.

Estetyczne i praktyczne akcesoria meblowe

Uchwyty meblowe zwiększają funkcjonalność i estetykę frontów. Dzięki odpowiednim uchwytom użytkownicy mogą bez problemu zamykać i otwierać drzwiczki oraz szuflady — zwiększenie funkcjonalności mebli jest zatem naprawdę ogromne! Kuchnia staje się miejscem praktycznym i wygodnym do gotowania.

Szerokość frontu może być różna, dlatego nasze uchwyty są na tyle różnorodne, by można było bez problemu dobrać ciekawy element do wyposażenia. Oferujemy zarówno nowoczesne, bardzo zgeometryzowane, długie uchwyty, jak i nawiązujące do tradycyjnych aranżacji uchwyty w formie kulki. Dostępne są w kolorze białym, czarnym, szarym oraz innych.

Uchwyty do szafek górnych i dolnych

Oferowane w Abra Meble produkty nadają się zarówno do szafek górnych, jak i do szafek dolnych, a także do szafek narożnych i szafek pod zlewozmywak. Zastosowanie mają w przypadku różnego rodzaju materiałów, zarówno mebli kuchennych z płyty, jak i z drewna naturalnego, a nawet z płyty meblowej pokrytej powłoką antypoślizgową.

W szafkach liczy się to, jak rozwiązane jest wnętrze, zatem dostępną przestrzeń warto odpowiednio zaaranżować. Funkcjonalne systemy to między innymi koszyki cargo, półki, szuflady oraz szereg innych akcesoriów: pojemniki czy wkłady na sztućce.