Listwy przyblatowe

Listwy przyblatowe

Estetyczne listwy przyblatowe to elementy, które umieszcza się na styku ściany i blatów kuchennych. Listwa przyblatowa może być wykonana z różnych materiałów, a jej głównym zadaniem jest podniesienie estetyki w pomieszczeniu oraz zabezpieczenie powierzchni przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. To estetyczne wykończenie powierzchni użytkowej dostępne jest w sklepie Abra Meble.

W przypadku zakupu listwy przyblatowej warto zdecydować się zarówno na dobry materiał, jak i na odpowiedni kolor oraz wzór produktu.

Estetyczna listwa przyblatowa

Listwy przyblatowe to bardzo zróżnicowane produkty. Popularna jest zarówno trwała listwa przyblatowa aluminiowa, jak i listwa z tworzywa sztucznego. Listwy kuchenne przyblatowe mogą mieć też różne kolory — dobrze jest dobrać tak listwy przyblatowe kuchenne, aby swoim odcieniem ładnie dopasowały się do kuchennych blatów. Szeroka gama kolorystyczna, dostępna w sklepie Abra Meble, pozwoli bez problemu dobrać odpowiednią listwę do kuchni. Oferujemy listwy, które nawiązują kolorem i wzorem do marmuru, bazaltu, dostępna jest też imitacja kamienia i imitacja drewna.

Nasze listwy wyróżnia nie tylko wielość barw i wzorów, ale również nowoczesny design. Dzięki listwom kuchnia wyda się o wiele piękniejsza. Listwy przyblatowe wykonane są z najlepszych materiałów, dzięki czemu charakteryzują się nienaganną jakością i na pewno długo posłużą domownikom. Z takimi akcesoriami wykończeniowymi aranżacja kuchni z pewnością będzie niebanalna!

Doskonałe przyleganie listwy — dbanie o szafki i estetykę kuchni

Wyjątkowa konstrukcja listew przyblatowych sprawia, że doskonale przylegają one zarówno do ściany, jak i do kuchennego blatu. Dzięki temu listwy mogą spełniać swoje zadania — zapewniają wysoką estetykę aranżacjom kuchennym, chronią szafki kuchenne przed wilgocią, a blat i ścianę od zabrudzeń i uszkodzeń mechanicznych.

Listwy przyblatowe układa się również na rogach i załamaniach, aby były dobrze i estetycznie dopasowane stosuje się narożniki wewnętrzne, narożniki zewnętrzne oraz zakończenia listew przyblatowych. Dzięki temu wnikanie wody za szafki jest mocno ograniczone, a uszkodzenia mechaniczne nie zagrażają ścianie i blatom. Blaty i powierzchnia ścian pozostaną czyste, wolne od zanieczyszczeń i estetyczne przez długi, długi czas.

Listwa przyblatowa kuchenna — praktyczny element wykończenia

Listwy aluminiowe oraz listwy z tworzyw sztucznych to produkty wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia, wysokie temperatury, łagodne kwasy i zasady (czyli środki czyszczące, używane na co dzień w kuchni). Listwy doskonale wypełniają szczelinę między ścianą a blatem kuchennym, pozwalają długo cieszyć się estetycznym wyglądem kuchni. Prosty montaż i łatwość w utrzymaniu w czystości tego elementu sprawia, że listwy przyblatowe są często używanym elementem wykończeniowym.

Wśród oferowanych w Abra Meble produktów znajdziesz ciekawe i piękne modele, które sprawią, że niczego nie będzie brakować w aranżacji kuchni. Dopasuj kupowane elementy do swoich potrzeb i spraw, że kuchnia pełna będzie estetyki i funkcjonalności.