Ława Sylwia

Index
ME&LA.SYLWIA000011
Cena promocyjna 584,99 zł Regular Price 649,99 zł

Dla ceniących sobie praktyczność i elastyczność rozwiązań, ława Sylwia będzie doskonałym wyborem. Została wykonana z zachowaniem wysokich walorów estetycznych, a ponadto zadbano o jej użyteczność, zatem będzie odpowiednim meblem do pomieszczeń wielofunkcyjnych

  • Dostawa: od 21 do 40 dni roboczych
  • Bezpłatny odbiór w sklepie Abry
  • Zadzwoń i zamów 660 627 627
Opis

Dla ceniących sobie praktyczność i elastyczność rozwiązań, ława Sylwia będzie doskonałym wyborem. Została wykonana z zachowaniem wysokich walorów estetycznych, a ponadto zadbano o jej użyteczność, zatem będzie odpowiednim meblem do pomieszczeń wielofunkcyjnych. Może przybierać formę stołu do pracy lub nauki, a po szybkiej transformacji staje się idealnym miejscem na przykład do rodzinnego spożywania posiłków. Regulowany blat można szybko dostosować do potrzeb za pomocą łatwej w obsłudze dźwigni, która ustawia jego wysokość. Ława Sylwia może też pomóc w przyjęciu niespodziewanych gości, ponieważ ma dwa rozsuwane skrzydła pulpitu z każdej strony, które znacznie zwiększają powierzchnię użytkową stołu. W celu zaoszczędzenia przestrzeni, mebel został wyposażony dodatkowo w półkę, na którą można przełożyć podręczne przedmioty.

  • płyta laminowana o grubości 16 mm
  • regulowana wysokość
  • do samodzielnego montażu
  • wymiary paczek: 1/2. 120x71x5, 2/2. 92x30x8
Specyfikacja

kolorolcha

Głębokość70 cm

Szerokość110 cm

Wysokość59 cm

Szerokość110/160

Regulowana wysokośćTak

Kształt blatuprostokątny

Materiał blatupłyta laminowana

Materiał nógpłyta laminowana

Półka pod blatemNie

KolekcjaSylwia

Podaj swój kod pocztowy, aby poznać koszt transportu z najbliższego sklepu Abra. Podana cena obejmuje również wniesienie towaru na parter.

Dodaj opinię o tym przedmiocie