Drzwi prysznicowe

Drzwi prysznicowe

Drzwi do kabiny prysznicowej nie tylko umożliwiają wchodzenie i wychodzenie do i spod prysznica, ale również zapobiegają rozchlapywaniu się wody poza strefę mokrą i zapewniają intymność myjącej się osobie. Wybierając drzwi (przesuwne, uchylne lub składane) warto zwrócić uwagę na ich rozmiar, wygląd i stopień przeźroczystości.

W Abra Meble możesz zakupić drzwi do kabin, które będą pasowały do Twojej łazienki i Twoich preferencji. Szeroki wybór drzwi do nowoczesnych i klasycznych kabin prysznicowych pozwoli Ci urządzić łazienki tak, by stały się estetycznymi i praktycznymi pomieszczeniami.

Drzwi prysznicowe przesuwne

Drzwi prysznicowe, które przesuwają się po szynach, to częsty wybór naszych klientów. Modele te są wygodne w użytkowaniu i nie sprawiają problemów w czasie otwierania i zamykania nawet dzieciom lub osobom starszym. Kabina prysznicowa wyposażona w takie drzwi będzie naprawdę funkcjonalnym elementem zwłaszcza w małych łazienkach.

Drzwi do prysznica mogą być bardziej lub mniej przezroczyste. Szkło przezroczyste to opcja do nowoczesnych aranżacji. Drzwi prysznicowe powinny pasować nie tylko do całej łazienki, ale przede wszystkim do ścianki bocznej kabiny tak, by całość tworzyła spójny element.

Drzwi prysznicowe składane i drzwi uchylne

Drzwi prysznicowe, które w pełni wyposażą Twoją łazienkę, nie muszą być przesuwane. Równie częstym wyborem są składane drzwi prysznicowe albo drzwi prysznicowe uchylne. Takie drzwi mogą być wykonane z różnych materiałów, choć to właśnie szkło (przezroczyste lub matowe) wiedzie prym.

Drzwi skrzydłowe, czyli tradycyjne drzwi prysznicowe otwierane, pozwolą użytkować kabinę prysznicową w prosty sposób, wymagają jednak więcej wolnego miejsca. Taka kabina prysznicowa nie sprawdzi się zatem w wąskich łazienkach, gdyż taki sposób zamykania potrzebuje odpowiedniej przestrzeni przed kabiną.

Szeroki wybór drzwi prysznicowych

W naszym sklepie internetowym Abra Meble znajdziesz drzwi prysznicowe w różnych rozmiarach i wykonane w różnych stylach. Drzwi szklane mogą mieć szkło przezroczyste lub matowe, oferujemy również produkty wykonane z trwałych i estetycznych tworzyw sztucznych. Różny może być nie tylko materiał wykonania, ale również sposób otwierania i zamykania drzwi. W naszej ofercie znajdziesz wyposażenie, które na pewno świetnie sprawdzi się w Twojej łazience.

Podczas zakupu zadbaj nie tylko o wysoką jakość drzwi, ale również o jakość prowadnic lub zawiasów, jeśli drzwi są wahadłowe. Wśród naszych produktów znajdziesz nie tylko odpowiednie dla siebie drzwi, ale również dobrych rozmiarów brodzik, a także ciekawe wyposażenie do wnętrza kabiny.