Kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe

Higiena osobista to ważna sprawa — z tego względu w każdym domu i mieszkaniu znajduje się łazienka, a w niej praktyczny prysznic lub wygodna wanna. Sprytne zagospodarowanie łazienki pozwoli stworzyć przestrzeń, która pomoże zadbać o higienę osobistą i stanie się tez miejscem relaksu i odpoczynku.

Kabiny są niezaprzeczalnie jednym z popularniejszych elementów wyposażenia łazienek. W ofercie Abra Meble znajdziesz atrakcyjne cenowo, funkcjonalne i estetyczne kabiny. Różnorodne modele, wykonane z trwałych i solidnych materiałów, będą długo służyć w każdej łazience, a szeroki wybór co do rozmiarów i kształtów pozwoli dopasować kabiny prysznicowe nawet do bardzo nietypowych pomieszczeń.

Wygodna kabina prysznicowa

Różnorodne kabiny prysznicowe przyścienne lub kabiny wolnostojące znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Abra Meble. Dostępna jest zarówno kabina prysznicowa z brodzikiem, jak i taka, która składa się ze samych ścianek prysznicowych. Możesz zakupić u nas modele, które mają drzwi rozsuwane lub otwierane — wybór należy tylko do Ciebie.

Kabina prysznicowa może być wyposażona w brodzik prysznicowy. Zwykle do montażu brodzika nie potrzeba większego doświadczenia, trzeba jednak uważać, aby zamontować go tak, by woda odpowiednia spływała do odpływu. Brodziki, podobnie jak w przypadku kabiny, mogą mieć różne rozmiary i kształty: popularne są brodziki półokrągłe, kwadratowe i prostokątne.

Nowoczesne kabiny prysznicowe do Twojej łazienki

Wygodne i praktyczne kabiny to produkty, które umożliwią Ci wzięcie szybkiego i relaksującego prysznica. W zależności od wielkości łazienki możesz dobrać odpowiednio dużą lub małą kabinę. Popularne jest też rozwiązanie, gdzie w łazience ustawiana jest tylko ścianka prysznicowa (z drzwiami przesuwnymi lub otwieranymi albo z otwartym miejscem na wejście pod prysznic). W takiej sytuacji nie ma brodzika, a odpływ zlokalizowany jest bezpośrednio w podłodze. Takie rozwiązanie umożliwia swobodne korzystanie, co jest ważne zwłaszcza w przypadku osób starszych lub niepełnosprawnych.

Wybór kabiny prysznicowej może nie być łatwy, ale z naszą szeroką ofertą na pewno znajdziesz idealne rozwiązanie. Produkty, które oferowane są przez nasz sklep internetowy Abra Meble, sprawdzą się idealnie w przestrzeni nowoczesnych łazienek, nawet w naprawdę dużych łazienkach lub wręcz przeciwnie — w niewielkiej łazience. W zależności od układu łazienki możesz też wybrać symetryczne lub asymetryczne modele.

Wybierz estetyczną kabinę prysznicową

Kabina pod prysznic nie musi być wcale nudna lub nieestetyczna — piękne produkty mogą być nie tylko praktyczne, ale jak najbardziej mogą charakteryzować się wysoką estetyką. Wybranie ciekawego prysznica, który będzie dopasowany do reszty pomieszczenia, sprawi, że łazienka będzie po prostu ciekawsza i ładniejsza, przyjemniej będzie się z niej korzystało.

Dla estetyki ważne są materiały, z jakich kabiny są wykonane. Kabina szklana, czy kabina z tworzywa sztucznego? Wybór nie jest prosty, na szczęście nasza oferta kabin na pewno pomoże.

Dobrze jest wybrać takie materiały, które łatwo będzie utrzymać w czystości. Dopasowanie materiałów do aranżacji też na pewno będzie dobrym plusem.