Komody łazienkowe

Sortowanie

Cena

Zakres cen: 299 - 500

Wymiary

Wysokość: 74 - 75 cm
Szerokość: 30 - 60 cm
Głębokość: 29 - 30 cm

Ilość szuflad

Ilość półek

Kolekcja

Bateria w zestawie

Umywalka w zestawie

System samodomykania

Do samodzielnego złożenia

Rodzaj wykończenia frontu

Rodzaj wykończenia korpusu

Materiał wykonania frontu

Materiał wykonania korpusu

Czas realizacji

Komoda Uno 30 1D1S white

Komoda Uno 30 1D1S white

29999
w tym 23% vat
szer: 30.1 cm, wys: 74.1 cm
Komoda Uno 60 2D1S white

Komoda Uno 60 2D1S white

49999
w tym 23% vat
szer: 60 cm, wys: 74.1 cm

Komody łazienkowe

Niezależnie od tego czy do urządzenia mamy małą czy dużą łazienkę jest to zawsze dość duże wyzwanie. Łazienkę trzeba odpowiednio zaprojektować tak, by była użyteczna, funkcjonalna i komfortowa. Gdzie ma stanąć wanna, czy warto zdecydować się jednak na kabinę prysznicową, czy lustro płaskie, na całą ścianę czy z półeczką, oświetlenie też jest istotne. No i w końcu w łazience powinny stanąć jakieś meble, w których przechowamy detergenty, kosmetyki, ręczniki czy inne potrzebne akcesoria. W tym celu możemy zdecydować się na stylowe rozwiązanie, jeżeli chodzi o mebel - komoda łazienkowa, która podnosi wartość użytkową łazienki bądź innych wnętrz i pozwoli lepiej zorganizować przestrzeń. Przy wyborze warto zwrócić uwagę na kolor i materiał z jakich została wykonana.

W jakiej sytuacji warto zdecydować się na komodę łazienkową?

Komoda będzie niezastąpiona, jeśli brakuje nam w łazience miejsca na przechowywanie. Dobrze zorganizowane wnętrze komody pozwoli przechować w niej środki czystości, ręczniki czy kosmetyki. Jest jeszcze jedna wartość, o której warto wspomnieć. Jeśli komoda łazienkowa pozostanie wolno stojącym meblem, na którym nie zamontujemy umywalki z baterią będziemy mieli wolną przestrzeń na jej blacie. Możemy tam wygodnie poustawiać podręczne przybory, ozdabiając ją dodatkowo stylowym koszyczkiem bądź innym pudełkiem, w którym te przybory będą przechowywane. Będzie to również idealnym miejscem dla kosmetyków. Komoda do łazienki może ułatwić jej korzystanie oraz zapewnić miejsce na przechowywanie artykułów łazienkowych co dodatkowo zapewnia większą przestrzeń oraz poprawia i zachowuje estetykę pomieszczenia. Szafki do lazienki, komoda to idealne rozwiązanie dla łazienek, które nie mają zbyt wiele miejsca na wolno stojące artykuły. Szafka to idealne miejsce dla akcesoriów, których używamy na codzień.

Co składa się na komodę łazienkową?

Meble łazienkowe, takie jak komody powinny być wykonane z materiałów wodoodpornych, ze względu na to, że w łazience często panuje wilgoć, ale także mogą zostać zachlapane. Powłoka mebli jest zatem odpowiednio zabezpieczona zarówno przed wodą, jak i parą.

Jeśli chodzi o materiały z jakich wykonuje się komody do łazienki stosuje się różne rozwiązania. Produkuje się je z drewna, można znaleźć modele z tworzyw sztucznych. Jednak najczęściej wykonywane są one z płyt wiórowych, przeważnie korpusy, oraz z płyt MDF. Natomiast samo wykończenie jest przeważnie laminowane.

Samo wyposażenie jest wyjątkowo różnorodne i można je z powodzeniem dobrać do własnych potrzeb. Komody mogą mieć wygodne szuflady na drobne przybory. Za drzwiczkami będą półki, lub może znaleźć się miejsce dla kosza na pranie.

Oferujemy komody, które zwiększą wartość użytkową łazienki.

Zobacz również pozostałe artykuły w kategorii łazienka w ofercie Abra: szafki, lustra, zestawy mebli, umywalki.