Zestawy prysznicowe i akcesoria

Zestawy prysznicowe

Klasyczny prysznicowy zestaw składa się ze słuchawki prysznicowej, uchwytu, na którym można zawiesić słuchawkę oraz węża, który łączy słuchawkę z baterią prysznicową. Umożliwia wzięcie prysznica nie tylko w kabinie prysznicowej, ale również w wannie. Dzięki odpowiedniej słuchawce prysznic może stać się naprawdę relaksującym przeżyciem.

W naszym sklepie internetowym Abra Meble znajdziesz słuchawki prysznicowe oraz całe zestawy prysznicowe, które staną się funkcjonalnym i bardzo estetycznym elementem wyposażenia łazienki.

Praktyczny zestaw pod prysznic — uchwyt prysznicowy i słuchawka prysznicowa

Zestaw prysznicowy (podtynkowy lub klasyczny, naścienny) może mieć różny kształt, formę i kolor. W naszym sklepie znajdziesz różnorodne modele, dzięki czemu urządzisz swoją łazienkę dokładnie tak, jak będziesz tego potrzebował. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do porównania produktów.

Wybierając zestaw prysznicowy, dobrze jest skupić się zarówno na estetyce produktu, jak i na jego funkcjonalności. Czy lepsze będą geometryczne kształty, czy bardziej klasyczne formy? Czy wyjątkowy komfort zapewni Ci standardowa słuchawka prysznicowa, czy może wolisz zakupić komplet prysznicowy z deszczownicą? U nas zestaw prysznicowy wybrać możesz spośród wielu różnych modeli.

Dostępny jest nie tylko klasyczny zestaw prysznicowy, ale również nowoczesne kolumny prysznicowe raz panele prysznicowe, jak również poszczególne akcesoria: drążek prysznicowy, wąż prysznicowy, słuchawka prysznicowa, deszczownica oraz inne. Popularne zestawy wannowo-prysznicowe mogą być wyposażone w klasyczną baterię lub mogą być sprzedawane z baterią termostatyczną.

Zestaw do kabiny lub nad wannę

Oferowane przez nasz sklep zestawy prysznicowe sprawdzą się zarówno w kabinie, jak i przy wannach. Zestawy natryskowe umożliwią wzięcie prysznica i zapewnią komfort codziennej kąpieli. Odpowiedni zestaw wannowo-prysznicowy zachwyci swoim estetycznym wyglądem i ozdobi przestrzeń łazienki. Będzie też wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem.

Dużą popularnością cieszą się rozwiązania, które umożliwią wzięcie prysznica w łazience niezależnie od tego, czy posiada się wannę, czy kabinę. Bateria prysznicowa z zestawem może być zamontowana nad wanną — takie rozwiązanie będzie doskonałym wyborem zwłaszcza wtedy, gdy różni członkowie rodziny preferują różne rodzaje kąpieli.

Zestawy prysznicowe podtynkowe

Zestaw natryskowy może być sprzedawany również jako model podtynkowy. Dzięki temu instalacja zostanie ukryta przed wzrokiem odwiedzających. W takim zestawie drążek prysznicowy podtrzymuje słuchawkę i wraz z wężem, słuchawką i baterią jest jedynym widocznym elementem.