Lustro Kora KC2

Index
MR-000000003349902
309,00 zł

Lustro Kora KC2 odznacza się wysublimowaną stylistyką, która jest charakterystyczna dla całej linii, z której pochodzi. To model, który można z powodzeniem zastosować w dowolnej przestrzeni - pokoju, korytarzu, biurze, poczekalni oraz w innych wnętrzach. Jeśli więc szukasz uniwersalnego, nieskomplikowanego sposobu na dodanie elegancji i klasycznego rysu tworzonej przez Ciebie aranżacji - jest to doskonały wybór. Szyk i funkcjonalność to dwie cechy, które wydobywają się na pierwsze miejsce.

  • Dostawa: od 5 do 10 dni roboczych
  • Bezpłatny odbiór w sklepie Abry
  • Zadzwoń i zamów 660 627 627
Opis

Lustro Kora KC2 odznacza się wysublimowaną stylistyką, która jest charakterystyczna dla całej linii, z której pochodzi. To model, który można z powodzeniem zastosować w dowolnej przestrzeni - pokoju, korytarzu, biurze, poczekalni oraz w innych wnętrzach. Jeśli więc szukasz uniwersalnego, nieskomplikowanego sposobu na dodanie elegancji i klasycznego rysu tworzonej przez Ciebie aranżacji - jest to doskonały wybór. Szyk i funkcjonalność to dwie cechy, które wydobywają się na pierwsze miejsce. Bardzo istotna jest tutaj charakterystyczna rama oraz jej kolorystyka obejmująca ciepłe i delikatne odcienie drewna. Ważne jest również odpowiednie umiejscowienie tego modelu, które przy odpowiedniej powierzchni i oświetleniu, optycznie powiększy oraz rozjaśni zaaranżowane pomieszczenie. Decydując się lustro Kora KC2, warto zestawić je z dostępnymi w kolekcji komodami, które jeszcze bardziej podkreślą klasyczną stylistykę. Do wykonania modelu, wybrano płytę meblową z folią okleinową, gwarantującą dużą wytrzymałość i stabilność, a tym samym umożliwiającą wieloletnie użytkowanie.

  • lustro prostokątne
  • rama w kolorze Samoa King
Specyfikacja

kolorsamoa king

Głębokość6 cm

Szerokość126 cm

Wysokość84 cm

Szerokość128

Szerokość ramy131 cm

Szerokość tafli lustra109.7 cm

Wysokość tafli lustra69.8 cm

Materiał wykonaniadrewno

OświetlenieNie

Opcja oświetleniabrak opcji

Rodzaj lustrafazowane

Waga [kg]9

KolekcjaKORA

Podaj swój kod pocztowy, aby poznać koszt transportu z najbliższego sklepu Abra. Podana cena obejmuje również wniesienie towaru na parter.

Dodaj opinię o tym przedmiocie