Domki ogrodowe

Sortowanie

Cena

Zakres cen: 949 - 5149

Wymiary

Wysokość: 176 - 229 cm
Szerokość: 130 - 398 cm
Głębokość: 120 - 362 cm

Powierzchnia wewnętrzna [m2]

Powierzchnia wewnętrzna [m2]

1 - 11 cm

Metalowe wzmocnienie konstrukcji

Domek na narzędzia Aster

Domek na narzędzia Aster

2 88900
w tym 23% vat
szer: 330 cm, gł: 260 cm, wys: 223 cm
Domek na narzędzia 178 X 178

Domek na narzędzia 178 X 178

1 78900
w tym 23% vat
szer: 178 cm, gł: 178 cm, wys: 205 cm
Eco Domek ogrodowy roz. 2423X2620X1910 zielony

Eco Domek ogrodowy roz. 2423X2620X1910 zielony

1 49900
w tym 23% vat
szer: 262 cm, gł: 242.3 cm, wys: 191 cm

Domki ogrodowe

Przydomowy ogród, niewielki ogródek w zabudowie szeregowej to przestrzeń, w której może stanąć praktyczny domek ogrodowy. To w nim wygodnie przechowamy wszelkie narzędzia potrzebne do prac w ogrodzie, kosiarkę, rowery czy innego rodzaju akcesoria. Domek na działkę poza tym, że będzie bardzo funkcjonalny, może także z powodzeniem urozmaicać całą aranżację ogrodu.

Domki ogrodowe - plastikowe czy drewniane?

Materiał, z którego będą wykonane domki narzędziowe warto wybierać zgodnie z własnym sumieniem. Co to oznacza? Domek drewniany będzie wymagał zabiegów pielęgnacyjnych, natomiast domek działkowy z tworzywa sztucznego nie będzie wymagał dodatkowego nakładu pracy. W domku drewnianym istotna będzie nasza konsekwencja. Tak samo jak altany, domy letniskowe czy wiaty, tak domki drewniane będą wymagały prac konserwacyjnych. Raz w roku konieczne będzie zabezpieczenie drewna specjalnym do tego przeznaczonym lakierem.

Domki na działkę wykonane z tworzywa są wprawdzie inne niż te drewniane to jednak są wykonywane dzisiaj bardzo estetycznie. Będą więc równie efektownie uzupełniać ogródek, tak jak model z drewna.

Kiedy zdecydować się na dom ogrodowy?

Domek narzędziowy będzie świetnym uzupełnieniem dla domu jeśli brakuje w nim piwnicy czy też garażu. Domek może mieć niemal dowolny rozmiar, co pozwala idealnie dopasować go do wielkości ogródka. Domki działkowe większych rozmiarów sprawdzą się w przypadku, kiedy powierzchnia ogrodu jest nieco większa. Wówczas wewnątrz domku możemy zorganizować sobie warsztat, w którym zmieszczą się różnego rodzaju narzędzia do majsterkowania. Zmieszczą się w nim także meble ogrodowe, krzesła ogrodowe czy grill, które schowamy na zimę. Decydując się na domek zwróćmy uwagę czy w standardzie jest podłoga. Pamiętajmy też o tym, że nawet tanie domki ogrodowe nadają się do samodzielnego montażu. To cenna informacja ze względu na to, że nie będzie potrzeby wzywania ekipy, która zajmuje się montażem domków.

Na działce warto zaaranżować miejsce na praktyczny dom do ogródka. Przyda się nie tylko do przechowania rowerów, ale także zmieścimy w nim meble ogrodowe, kosiarkę czy wszelkiego rodzaju akcesoria potrzebne do ogrodu.

Sprawdź też pozostały asortyment w naszej kategorii OGRÓD: parasole ogrodowe, stoły ogrodowe, huśtawki, pawilony czy doniczki.