Piaskownice i zabawki

Piaskownice i zabawki

Przydomowy ogród to miejsce, w którym od wczesnej wiosny do późnej jesieni z przyjemnością spędzamy każdą wolną chwilę. Dobrze urządzona i odpowiednio wyposażona przestrzeń zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wielu rodziców zastanawia się jak nakłonić dzieci do zabawy na dworze? Jak wyposażyć ogród by nie chciały z niego wychodzić? Są takie elementy małej architektury, które kochają wszystkie maluchy.

Plastikowe piaskownice i zabawki do piasku dla najmłodszych dzieci

Piaskownica to bodaj najstarsza zabawka ogrodowa. Bawiły się w niej nasze babcie, mamy, bawiliśmy się my. A teraz z taką samą radością bawią się nasze dzieci i wnuki. Na przestrzeni wszystkich tych lat piaskownice przeszły prawdziwą metamorfozę. Dziś spotkać można modele różnej wielkości i o przeróżnych kształtach. Również Abra Meble zadbała o swoich najmłodszych klientów, przygotowując dla nich kolekcję zabawek ogrodowych, w tym również piaskownic.

Zalety piaskownicy

Piaskownice z naszej oferty to produkty wykonane z plastiku, przeznaczone mniejszych i większych dzieci. Modele w pełni przystosowane do potrzeb maluchów, pozbawione niebezpiecznych elementów, wyposażone natomiast w funkcjonalne elementy jak dla przykładu siedzisko lub pokrywa umożliwiająca zamknięcie piaskownicy po skończonej zabawie.

Piaskownica a wiek dziecka

Plastik, choć może nie ma najlepszej opinii, jest w tym wypadku świetnym rozwiązaniem. Jest funkcjonalny, praktyczny, odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne i co ważne, zwłaszcza z punktu widzenia najmłodszych użytkowników — kolorowy!

Wybierając piaskownicę jako element wyposażenia ogrodu, zapewniasz dziecku kreatywną zabawę na długie godziny. I jak się okazuje wiek dziecka, nie ma tu większego znaczenia. Zabawę w piasku lubią dzieci w każdym wieku.

Zabawki do piaskownicy

Jak piaskownica, to również zabawki do piasku. Aby zabawa w ogrodzie była udana, warto wyposażyć malucha w kilka ciekawych elementów, które pozwolą mu spędzać czas wesoło i kreatywnie. Obok klasycznego wiaderka, łopatki i foremek na szczególną uwagę zasługują silikonowe zabawki do piasku.

Zabawki ogrodowe dla dzieci

Ogród z zabawkami jest dla dziecka buzo bardziej interesujący. Jakie inne zabawki warto wykorzystać w aranżacji?

My proponujemy ponadczasowe bujaki. W wersji dla najmłodszych — modele plastikowe, umożliwiające wesołe kołysanie dwójki lub trójki dzieci. Obok piaskownicy, to właśnie bujaki są najchętniej wybieranym elementem wyposażenia ogrodu. Są bezpieczne przyjazne, wesołe i kolorowe. Bujak sprawi, że dziecko nie będzie chciało spędzać czasu w domu a w zaciszu przydomowego ogrodu.

 

Abra Meble oferuje bujaki i huśtawki do ogrodu dla dorosłych i dzieci w każdym wieku. Zapoznaj się koniecznie z całą naszą ofertą!