Komplety wypoczynkowe do salonu

Sortowanie

Cena

Zakres cen: 529 - 530

Czas realizacji

Zestaw Bruna 3+1+1

Zestaw Bruna 3+1+1

2 25997
w tym 23% vat
szer: 217 cm, gł: 89 cm, wys: 92 cm
Zestaw Bruna 3+1+1

Zestaw Bruna 3+1+1

2 25997
w tym 23% vat
szer: 217 cm, gł: 89 cm, wys: 92 cm

Meble wypoczynkowe to podstawowy element wyposażenia każdego salonu. To właśnie na wygodnej kanapie czy fotelach cała rodzina spędza wspólnie czas wolny, to tam podejmuje się gości. Praktyczne i funkcjonalne komplety wypoczynkowe do salonu znaleźć można w ofercie Abra.

Komplety wypoczynkowe do salonu składają się zazwyczaj z kanapy oraz dwóch foteli. Niekiedy fotel jest tylko jeden, a zamiast drugiego w zestawie znajduje się pufa. Wybór tego odpowiedniego zależy przede wszystkim od dostępnej przestrzeni – jeśli salon jest zbyt mały, aby zmieścić w nim kanapę i dwa fotele, lepiej jest zdecydować się na komplet z kanapą, fotelem i pufą.

Na co zwracać uwagę?

Wybierając komplet wypoczynkowy do salonu, oprócz dostosowanych do dostępnej przestrzeni wymiarów, ważne jest to, z jakich materiałów został wykonany. Bardzo dużą popularnością w naszym kraju cieszą się m.in. meble tapicerowane. Tkaniny tego typu są miękkie, miłe w dotyku i łatwe do utrzymania w czystości, a dodatkowo mnogość dostępnych w Abra kolorów tapicerek sprawia, że meble można łatwo dopasować do ogólnego wystroju wnętrza. Dla posiadaczy zwierząt domowych gubiących sierść bardziej praktyczne mogą okazać się jednak komplety wypoczynkowe do salonu z ekoskóry. Kolejna ważna sprawa to funkcje dodatkowe. W niewielu mieszkaniach istnieje możliwość wygospodarowania pokoju na sypialnię dla gości, więc w razie potrzeby nocują oni w salonie. W takich przypadkach bardzo praktycznym rozwiązaniem są komplety z funkcją spania w postaci rozkładanej kanapy lub fotela. Wówczas meble te są zazwyczaj wyposażone w skrzynię na pościel.

Morze aranżacyjnych możliwości.

Dostępne w sklepie Abra komplety wypoczynkowe do salonu dają również bardzo szerokie możliwości aranżacyjne, dzięki czemu przy odrobinie twórczej inwencji można bez problemu dobrać zestaw idealnie pasujący do każdego wnętrza. W salonie klasycznym sprawdzą się komplety utrzymane w delikatnym odcieniu beżu, z drewnianymi nóżkami w kolorze buku oraz ozdobnymi pikowaniami na oparciach kanapy i foteli. We wnętrzach nowoczesnych pięknie wyglądają na chromowanych nóżkach oraz z siedziskami utrzymanymi w odcieniu metalicznej szarości. Z kolei idealne komplety wypoczynkowe do salonu w stylu prowansalskim to lekko zaokrąglone kanapy i fotele w kolorze pudrowego różu, z dekoracyjnymi guziczkami na oparciach. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia!