Lustra do salonu

Sortowanie

Cena

Zakres cen: 109 - 386

Wymiary

Wysokość: 46 - 136 cm
Szerokość: 40 - 141 cm
Głębokość: 2 - 7 cm

Kształt lustra

Szerokość ramy

4 - 131 cm

Szerokość tafli lustra

93 - 110 cm

Wysokość tafli lustra

51 - 70 cm

Lustro z oświetleniem

Średnica Lustra

Lustro Prowansja L2S sosna andersen/dąb lefkas ciemny

Lustro Prowansja L2S sosna andersen/dąb lefkas ciemny

18900
w tym 23% vat
szer: 82 cm, gł: 2 cm, wys: 82 cm
Lustro Kora KC2 biały

Lustro Kora KC2 biały

24900
w tym 23% vat
szer: 126 cm, gł: 6 cm, wys: 84 cm
Lustro Montana LS dąb truflowy

Lustro Montana LS dąb truflowy

25900
w tym 23% vat
szer: 123 cm, gł: 7 cm, wys: 84,5 cm
Lustro Paris P16 dąb stirling/biały

Lustro Paris P16 dąb stirling/biały

19900
w tym 23% vat
szer: 115 cm, wys: 70 cm
Lustro O16 Orlando grandson

Lustro O16 Orlando grandson

27900
w tym 23% vat
szer: 115 cm, wys: 70 cm
Lustro Ibis IB-12 dąb grandson

Lustro Ibis IB-12 dąb grandson

25900
w tym 23% vat
szer: 120 cm, wys: 80 cm
Lustro Natural N-10 kratka Ribbeck

Lustro Natural N-10 kratka Ribbeck

33900
w tym 23% vat
szer: 120 cm, wys: 80 cm
Lustro Kora K14 kraft złoty/ kraft biały

Lustro Kora K14 kraft złoty/ kraft biały

22900
w tym 23% vat
szer: 120 cm, wys: 80 cm
Lustro Kora KC2

Lustro Kora KC2

24999
w tym 23% vat
szer: 128 cm, gł: 6 cm, wys: 84 cm

Lustra do salonu

Wiele osób sądzi, że miejscem dla lustra jest w pierwszej kolejności łazienka i przedpokój, ostatecznie sypialnia, gdzie może stanąć np. pojemna szafa z lustrem. Tymczasem niezmiennie popularnym trendem aranżacyjnym jest także umieszczanie lustra w pokoju dziennym lub jadalni. Dzięki lustrom z oferty Abra Meble doskonale uzupełnisz wystrój swojego mieszkania!

Potrzeba sprawdzania swojego wyglądu towarzyszyła ludzkości od początków jej istnienia. Najpierw funkcję naturalnych luster pełniły stawy, jeziora, rzeki i strumienie. Pierwsze bardzo prymitywne lusterka powstały co najmniej 6 tys. lat temu poprzez polerowanie kamieni, w I w n.e. małe szklane lusterka tworzyli Rzymianie. Znaną współcześnie formę szklanych tafli lustra przybrały dopiero w XVIII wieku, a produkowano jest głównie we Włoszech. Przez wieki na lustra mogli pozwolić sobie jedynie najbogatsi, a zmieniło się to dopiero po rewolucji przemysłowej. Obecnie lustro jest nieodzownym elementem wyposażenia każdego mieszkania. Pełnią nie tylko rolę funkcjonalną – bardzo często są ważnym uzupełnieniem aranżacji, a dzięki odbijaniu światła pozwalają optycznie powiększyć pomieszczenie.

Lustra do pokoju dziennego od Abra Meble

W Abra Meble doskonale zdajemy sobie sprawę, że lustra już dawno opuściły łazienki i przedpokoje, opanowując całe współczesne mieszkania. Z tego względu w naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór luster, które będą idealnie wyglądać na ścianie w salonie, pokoju dziennym, a nawet jadalni!

  • w ramach – w asortymencie sklepów Abra Meble znajdują się duże lustra w ramach wykonanych z płyt laminowanych, utrzymanych w najpopularniejszych kolorach zestawów meblowych. Czysta śnieżna biel? Ciepły naturalny odcień dębu sonoma? A może ciemny kolor wiśnia primavera? Z nami bez problemu dobierzesz model idealnie pasujący do aranżacji salonu czy jadalni!
  • bez ram – w tym przypadku tafla szkła klejona jest do płyty laminowanej o takich samych rozmiarach. Brak ramy sprawia, że lustro niejako wtapia się w ścianę i dodaje pomieszczeniu przestrzeni, zwłaszcza jeśli powieszone jest w miejscu, w którym odbijają się od niego promienie słońca.

Najwyższa jakość i starannie wyselekcjonowane materiały

Wszystkie lustra z oferty Abra Meble zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii produkcyjnych. Dzięki temu, w doskonałym stanie służą przez wiele lat. Co ważne, zarówno same tafle szkła, jak i ramy z płyt laminowanych są łatwe do utrzymania w czystości, można z nich łatwo zmyć kurz i inne zabrudzenia. Znacznie podnosi to ich walory praktyczne.

Nowoczesne lustro świetnie odmieni przestrzeń w każdym mieszkaniu. Jedną z zalet stosowania luster we wnętrzu jest ich powiększenie i rozświetlenie - to zabieg optyczny, który stosowany jest nawet przez projektantów wnętrz. Lustra ozdobne do salonu często są stosowane jako dodatkowa ozdoba. Można wówczas postawić na lustra dekoracyjne w złoconej ramie czy kompozycję niewielkich luster, które wspólnie mogą stanowić nawet małe domowe dzieło sztuki. Ciekawe kompozycje na pewno zachwycą gości. Takie kompozycje możemy układać dowolnie i co jakiś czas zmieniać, w zależności od pomysłów i aranżacji reszty pomieszczenia. Lustro do sypialni nie pełni już takiej roli jak lustro dekoracyjne do salonu. W sypialni lustro powinno być lekkim dodatkiem - niewielkie, okrągłe lustro nada przytulnego charakteru pomieszczeniu.

Zobacz również pozostałe kategorie mebli do pokoju dziennego i jadalni: Narożnikifotelesofy i wersalkiwitrynykomodyszafystolikiregałyszafki RTVmeblościankikrzesłahokery i taboretystoły do jadalnipółkikomplety wypoczynkowedywany.