Sortowanie

Cena

Zakres cen: 39 - 999

Wymiary

Wysokość: 29 - 201 cm
Szerokość: 40 - 200 cm
Głębokość: 31 - 75 cm

Podparcie

Rodzaj asortymentu

Wykończenie blatu

Kolekcja

Wykończenie frontów

Wykończenie korpusu

Kolekcja stoliki

Półka pod blatem

Regulacja wysokości blatu

Materiał blatu

Kształt blatu

Szafka RTV mała O10 Orlando grandson

Szafka RTV mała O10 Orlando grandson

33900
w tym 23% vat
szer: 127.5 cm, gł: 40.5 cm, wys: 50 cm
Szafka nocna O21 Orlando grandson

Szafka nocna O21 Orlando grandson

22900
w tym 23% vat
szer: 45 cm, gł: 40.5 cm, wys: 53.5 cm
Szafka RTV Luna B 2D

Szafka RTV Luna B 2D

37900
w tym 23% vat
szer: 135.2 cm, gł: 42 cm, wys: 54.5 cm
Szafka RTV Vincent B 2D1S

Szafka RTV Vincent B 2D1S

39900
w tym 23% vat
szer: 133.3 cm, gł: 45 cm, wys: 48 cm
Stolik RTV Paweł B 2D

Stolik RTV Paweł B 2D

47900
w tym 23% vat
szer: 134.8 cm, gł: 42.7 cm, wys: 47.4 cm
Szafka RTV Paris P6 dąb stirling/biały

Szafka RTV Paris P6 dąb stirling/biały

40900
w tym 23% vat
szer: 127 cm, gł: 44 cm, wys: 50 cm
Szafka RTV mała T24 Sys Tadeusz dąb lefkas

Szafka RTV mała T24 Sys Tadeusz dąb lefkas

31900
w tym 23% vat
szer: 88 cm, gł: 50 cm, wys: 69 cm
Szafka Orient S1D biały

Szafka Orient S1D biały

44900
w tym 23% vat
szer: 48.4 cm, gł: 44 cm, wys: 201 cm
System Nevada RTV dąb lefkas ciemny

System Nevada RTV dąb lefkas ciemny

59900
w tym 23% vat
szer: 160 cm, wys: 60 cm
Szafka RTV Montana dąb truflowy

Szafka RTV Montana dąb truflowy

37900
w tym 23% vat
szer: 130 cm, gł: 53 cm, wys: 53 cm
Szafka na buty Prowansja LWK sosna andersen/dąb lefkas ciemny

Szafka na buty Prowansja LWK sosna andersen/dąb lefkas ciemny

46200
w tym 23% vat
szer: 111 cm, gł: 43 cm, wys: 48.5 cm
Szafka Kora KKN1 biały

Szafka Kora KKN1 biały

37900
w tym 23% vat
szer: 75 cm, gł: 75 cm, wys: 97 cm

Szafki RTV pod telewizor

Dobry film, emocjonujący mecz, koncert ulubionego zespołu – okazji, by zasiąść przed telewizorem z rodziną i przyjaciółmi jest naprawdę wiele! Dla komfortu oglądania telewizji, jak i bezpieczeństwa sprzętu, ważny jest więc wybór odpowiedniej szafki RTV. Szeroki wybór tego rodzaju mebli znaleźć można w ofercie Abra.

Wybierając odpowiedni model szafki pod telewizor, w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na jej maksymalne, dopuszczalne obciążenie. To ważne zwłaszcza pod kątem bezpieczeństwa znajdującego się na niej sprzętu. Inne wymiary i wagę ma bowiem niewielkie telewizory 21-calowy, a inne – telewizory o przekątnej ekranu wynoszącej 60 cali. W ofercie Abra znajdują się meble RTV, które są w stanie stabilnie utrzymać nawet bardzo duże telewizory. Znaleźć można zarówno małe półki multimedialne, ale także większe komody, które utrzymają sprzęt dużych gabarytów, a dodatkowo zamaskują ogromną ilość kabli i będą mogły służyć jako dodatkowe miejsce do przechowywania.

Szafka TV do salonu z regałami

Nowoczesne szafki RTV są zaprojektowane w taki sposób, aby przy maksymalnej oszczędności przestrzeni zmieścić jak największą liczbę znajdujących się w każdym domu sprzętów elektronicznych. Osobom, które takowych nie posiadają, wystarczy oczywiście szafka pod telewizor, ale jeśli na co dzień korzysta się także z dekodera telewizji cyfrowej, konsoli do gry czy odtwarzacza DVD, warto postawić na taki model szafki tv, która posiada odpowiednią ilość regałów zamontowanych pod blatem. Pozwoli to na bezpieczne przechowywanie urządzeń w jednym miejscu i zorganizowany porządek w sytuacji gdy mamy do czynienia z nieestetyczną plątaniną kabli.

Do salonu – meble uniwersalne

Oczywiście szafka RTV może być wykorzystywana także w innym charakterze – zwłaszcza jeśli posiada zamykane półki lub szuflady. Rozwiązanie takie docenią zwłaszcza posiadacze niewielkich salonów, w których nie ma miejsca na wstawienie tradycyjnego regału czy komody. I tak zamykane szafki RTV sprawdzą się jako meble do przechowywania kolekcji płyt CD czy DVD, pościeli, ręczników, a nawet zastawy stołowej. W dzisiejszych czasach funkcjonalność mebla i możliwość w nim przechowywania dla każdego jest istotna, dlatego połączenie szafki RTV z funkcją małej komody może być genialnym rozwiązaniem. W ofercie Abra znajduje się wachlarz możliwości i konfiguracji szafek, więc z łatwością można je dopasować do własnych potrzeb!

Komody pod telewizor w dobrym stylu

Funkcjonalność to jedna kwestia. Drugą, równie ważną, jest design danego mebla, który powinien współgrać z ogólnym wystrojem wnętrza. I tak w ofercie Abra znaleźć można rozmaite modele: począwszy od bardzo nowoczesnych, wyposażonych w estetyczne oświetlenie typu LED, przez modele o klasycznej formie utrzymane w kolorystyce naturalnego drewna, aż po meble w stylu vintage, które sprawdzą się we wnętrzach nawiązujących wystrojem do ubiegłych epok. Wszystkie one charakteryzują się przy tym najwyższą jakością i starannym wykończeniem. Stoliki RTV w ofercie Abra występują w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do mebli i wyposażenia już znajdujących się w pomieszczeniu.

Jak widać wybór szafek RTV jest istotnym procesem, na który składa się wiele elementów istotnych z punku widzenia użytkowania produktu. Walory estetyczne, funkcjonalne, ale także parametry są składowymi późniejszego zadowolenia użytkownika i sympatii do mebla. Szeroka gama produktów oferty Abra sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Nie tylko maniak filmowy będzie zadowolony!

Zobacz również pozostałe meble do pokoju dziennego i jadalni: Narożnikifotelesofy i wersalkiwitrynykomodyszafystolikimeblościankikrzesłahokery i taboretystoły do jadalnipółkikomplety wypoczynkowedywany.