Fotele i krzesła biurowe

Brak produktów spełniających kryteria.

Krzesła biurowe

Dzieci i młodzież spędzają dużo czasu przy biurku oraz przed komputerem, odrabiając lekcje, ucząc się czy grając w ulubione gry. Warto więc zainwestować w wygodne i praktyczne meble młodzieżowe, które zapewnią pociechom optymalną dla ich zdrowia pozycję siedzącą. Fotele i krzesła młodzieżowe tego typu znaleźć można w ofercie Abra.

 

Jest to nieodzowny element wyposażenia zarówno pokoju dziecka, jak i nastolatka. Młodsze dzieci zasiadają na nich przy biurkach, by oddać się ulubionym zajęciom plastycznym, starsze – uczą się czy grają na komputerze. Bez względu na to, ile lat ma dziecko, fotele obrotowe do pokoju młodzieżowego w pierwszej kolejności muszą być wygodne, by zapewnić dziecku odpowiednią pozycję i zapobiegać bólom kręgosłupa, spowodowanym długimi godzinami nauki lub gry. Wiele modeli posiada podłokietniki, zwiększając przy tym komfort siedzenia przy młodzieżowym biurku, czy w pracy.

Fotele biurowe czy fotele młodzieżowe dla graczy?

W ofercie Abra znaleźć można funkcjonalne oraz o różnych właściwościach. Nastolatek, który spędza dużo czasu przy komputerze ucieszy się z pewnością z obrotowego krzesła z podłokietnikami, dzięki którym wygodnie podeprze łokieć podczas klikania myszką. Bardzo praktycznym rozwiązaniem są takie z opcją regulowania wysokości. Możliwość taka sprawia, że dany mebel jest inwestycją na lata – „rośnie” wraz z dzieckiem, a optymalną wysokość łatwo jest dopasować do wzrostu dziecka. Niektóre modele foteli i krzeseł młodzieżowych Abra posiadają także funkcję regulacji wysokości i kąta nachylenia oparcia. Bardzo praktyczne są krzesła obrotowe do biurka wyposażone w miękkie, gumowe kółka, umożliwiające swobodne wsuwanie się pod biurko czy podjechanie pod regał z książkami. To zdecydowanie jedna z ważniejszych cech podczas użytkowania krzeseł w pracy. Warto zatem uwzględnić to przy zakupie asortymentu do biura. Oczywiście podczas zakupu należy również brać pod uwagę maksymalne dopuszczalne obciążenie danego mebla. Krzesła biurowe czy fotele młodzieżowe w ofercie Abra dostosowane są dla każdej grupy użytkowników - zarówno do pokoju dziecięcego czy biura.

Bo fotele młodzieżowe muszą być modne

Funkcjonalność i wygoda jest bez wątpienia najważniejszą cechą foteli i krzeseł młodzieżowych, ale dla młodych ludzi liczy się także modny wygląd znajdujących się w ich pokoju mebli, odzwierciedlający styl czy zainteresowania dziecka. Oferta Abra obejmuje krzesła do biurka z bardzo ciekawym designem, w wielu kolorach i z rozmaitymi motywami zdobiącymi siedziska oraz oparcia. Dziewczynkom bez wątpienia spodobają się krzesła tapicerowane, pokryte miękką i przyjemną w dotyku tkaniną, zdobioną wzorem kolorowych motyli. Chłopcy, którzy pasjonują się futbolem, mogą wybierać młodzieżowe krzesło biurowe z tapicerką z motywami piłkarskimi. Nastolatki z pewnością będą wolały meble o bardziej nowoczesnym designie, utrzymane np. w odcieniach szarości, czerni albo bardziej intensywne: żółte, zielone lub pomarańczowe.

Zobacz również inne nasze meble do pokoju młodzieżowego: sofy i wersalki młodzieżowe, łóżka młodzieżowe, narożniki młodzieżowe, szafy młodzieżowe, biurka, komody młodzieżowe.