Poradnik

Narożniki z funkcją spania – miejsce na popołudniową drzemkę

narożnik

Czy jest lepszy sposób na regenerację sił niż krótka poobiednia drzemka? Naszym zdaniem nie :) Dlatego w tym wpisie omówimy dokładniej narożniki z funkcją spania i podpowiemy, jaki model wybrać, by jak najdłużej zapewniał nam wygodę oraz jakość snu. Co zatem warto o nich wiedzieć?

Czytaj więcej

Nowoczesna szafka RTV do pokoju

szafka RTV

Nie ma się co oszukiwać – oglądanie telewizji to wciąż jeden z najpopularniejszych sposobów spędzania wolnego czasu. Telewizor najczęściej znajduje się w salonie, choć bywają i tacy, którzy wstawiają go do sypialni. W bezpiecznym i wygodnym przechowywaniu sprzętu pomoże szafka RTV. Na co zwracać uwagę podczas jej zakupu?

Czytaj więcej

Stoły na każdą okazję

stół

Stół w polskiej kulturze ma wymiar symboliczny. To nie tylko element umeblowania – to miejsce, w którym bliscy sobie ludzie spotykają się na wspólnych posiłkach, gdzie obchodzimy ważne dla nas święta, gdzie toczą się rozmowy i słychać śmiech biesiadników. Dlatego tak ważne jest, by stół był wygodny, funkcjonalny i cieszył oko pięknym wyglądem.

Czytaj więcej

Najlepsze sofy i wersalki do Twojego domu

sofa sofa

Sofy i wersalki to nieodzowny element wyposażenia każdego domu. Bywają wykorzystywane jako meble wypoczynkowe, ale coraz częściej – zwłaszcza w niewielkich mieszkaniach – zastępują tradycyjne łóżka. Dzięki naszym poradom zakup idealnej sofy i wersalki do Twojego domu nie sprawi żadnych kłopotów!

Czytaj więcej

Uniwersalne stoliki do każdego domu

stolik

W salonie pozwalają wygodnie odłożyć filiżankę z kawą czy piloty do telewizora, w sypialni razem z fotelem tworzą komfortowe miejsce do relaksu, w pokoju dziecka są przestrzenią do malowania czy wspólnych zabaw – niewielkie stoliki mają mnóstwo możliwych zastosowań! W jaki sposób wybrać model idealny? Podpowiadamy!

Czytaj więcej

Komody modułowe Sol, sposób na kreatywną aranżację

komoda

Dobrze wiemy, że w aranżowaniu wnętrz nie ma nic gorszego niż myślenie schematami. Jedno dobre rozwiązanie jest powielane setki razy, a po chwili większość mieszkań wygląda niemal identycznie. Z myślą o pobudzeniu kreatywności oferujemy komody modułowych z linii Sol. Możliwość stworzenia dowolnej kompozycji pozwoli nadać pomieszczeniom niepowtarzalny charakter!

Czytaj więcej

Elementy 1 do 6 156 całkowita