Przytulna sypialnia - jak ją stworzyć?

Przytulna sypialnia to marzenie każdego z nas. Ze względu na tempo życia, natłok zadań, pracy i obowiązków, które czekają na nas każdego dnia - doceniamy wartość odpoczynku i snu. Dążymy do tego by stworzyć we własnym domu idealne miejsce relaksu. Strefę w której będziemy się czuć bezpiecznie i komfortowo. Gdzie będziemy mogli ładować baterie i wygodnie odpoczywać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie krzesła do białego stołu w skandynawskim salonie

Moda na skandynawskie - wnętrza zatacza coraz szersze kręgi. ten odległy północny styl na dobre zagościł w naszych domach stając się częścią wielu niesamowitych aranżacji. Jasne przestronne wnętrza, proste meble, minimalizm i prostota dekoracji - to główne wyznaczniki trendu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jaki narożnik do spania

Sen to jedna z najważniejszych czynności człowieka. Od jego jakości zależy nasze zdrowie, samopoczucie, wydajność w życiu codziennym i w pracy. Zdrowy sen to podstawa a zdrowy sen zapewni wygoda i komfort. Komfort spania to dobrze dobrany materac i łóżko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak udekorować stół? Zainspiruj się!

Czy wiesz, że pięknie udekorowany stół to 1/3 sukcesu przy aranżacji wnętrza salonu? Możesz próbować ustawić meble, dobierać do nich ciekawe dodatki i tekstylia, jeśli jednak stół pozostanie pusty, będzie brakowało kropki nad "i". Wystrój nie będzie kompletny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Meble kuchenne do małej kuchni - jakie wybrać?

Umeblowanie kuchni w taki sposób, by stała się maksymalnie funkcjonalna oraz estetyczna jest nie lada wyzwaniem. Wydawać by się mogło, że najwięcej problemów przysparzają w tym zakresie niewielkie kuchnie. Nic bardziej mylnego! Mała kuchnia nie musi ograniczać naszej wyobraźni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odnowić meble kuchenne?

Renowacja mebli kuchennych to nie lada wyzwanie. Jest jednak inwestycją dużo tańszą niż wymiana całej kuchennej zabudowy. Czy jest jakiś sprawdzony sposób na odnowienie szafek kuchennych i przywrócenie im dawnego idealnego wyglądu? Jeśli szukasz odpowiedzi i inspiracji zapraszamy Cię do przeczytania krótkiego poradnika.

CZYTAJ WIĘCEJ