Poradnik

Na co zwrócić uwagę przy wyborze drzwi wewnętrznych?

drzwi wewnętrzne ościeżnica szklane drzwi drzwi harmonijkowe

Wybór odpowiednich drzwi wewnętrznych do mieszkania lub domu nie należy do łatwych decyzji. Drzwi pokojowe swą funkcjonalnością czynią życie łatwiejszym i umożliwiają zachowanie komfortu podczas użytkowania poszczególnych pomieszczeń. Wybierając drzwi wewnętrzne, nie zapominaj, że są one też istotnym elementem wystroju. Poza funkcją jaką pełnią powinny one podkreślać oraz uzupełniać wygląd całej aranżacji.

Czytaj więcej

Kuchnia biała kontra kuchnia czarna...

Kuchnia jest sercem domu służącym nie tylko do gotowania, czy serwowania posiłków. Bardzo często jest ona przedłużeniem salonu, a nawet przejmując funkcję jadalni, może być miejscem spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Kuchnia musi współgrać ze stylem i kolorystyką reszty pomieszczeń.

Czytaj więcej

Zadbaj o materac - nakładka i ochraniacz

Zastanawiasz się, jak dbać o materac? Chcesz przedłużyć jego żywotność i utrzymać odpowiednią higienę? Pomyśl o kupnie specjalnej nakładki oraz ochraniaczy. Przedstawiamy zastosowanie tych dwóch najskuteczniejszych dodatków.

Czytaj więcej

Zestawy mebli kuchennych - trendy na rok 2022!

Kuchnia z uwagi na jej praktyczną funkcję, to jedno z najważniejszych pomieszczeń w Twoim domu. To tutaj przygotowujesz każdego dnia posiłki dla siebie i rodziny. Niejednokrotnie przy mniejszej powierzchni pomieszczeń kuchnia staje się jednocześnie jadalnią, zwiększając znaczenie tego wnętrza. W domach w stylu nowoczesnym wystrój otwartej eleganckiej i funkcjonalnej kuchni łączy się  z połączonym z nią salonem i jadalnią.

Czytaj więcej

Wybór materaca - praktyczne wskazówki

Masz problemy ze snem? Budzisz się z uczuciem obolałego ciała, dyskomfortu i braku energii? Zmień materac! Oto najważniejsze pytania, które pomogą Ci zastanowić się nad tym, jakiego modelu faktycznie potrzebujesz i na co zwrócić szczególną uwagę podczas podejmowania decyzji zakupowej.

Czytaj więcej

Jak wybrać odpowiedni stelaż?

Planujesz kupno nowego materaca? Nie zapominaj o stelażu! Jego konstrukcja ma duże znaczenie dla ogólnego poczucia komfortu. Stelaż to przecież szkielet łóżka, który stanowi podparcie dla materaca. Tylko odpowiednie dopasowanie tych dwóch elementów zapewni pełną wygodę i prawidłowe ułożenie kręgosłupa.

Czytaj więcej

Elementy 1 do 6 189 całkowita