Zestaw mebli Enter – idealny do małego mieszkania

W Abra Meble doskonale wiemy, że współczesne niewielkie mieszkania wymagają specjalnych rozwiązań meblowych – poszczególne elementy umeblowania muszą spełniać wszystkie niezbędne funkcje, ale zarazem nie zajmować zbyt wiele przestrzeni. Wszystkimi tymi cechami charakteryzuje się nasz system Enter. Podpowiadamy, jak przy pomocy wchodzących w jego skład mebli zaaranżować każde pomieszczenie w mieszkaniu!

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdy przyjdzie jesień - wybieramy meble do przedpokoju

Jest takie pomieszczenie w domu i mieszkaniu, które nabiera znaczenia właśnie w sezonie jesienno-zimowym, podczas gdy w sezonach letnich jest trochę zaniedbywane. To przedpokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Urządzamy pokój gracza – wszystko zależy od dobrego biurka

Początek roku szkolnego to moment, gdy rodzice urządzają pokój dziecka na nowo. W większości poradników sugestie dotyczą przechowywania szkolnych przyborów i ustawienia biurka, by zapewnić ergonomiczną pracę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Standard hotelowy przeniesiony do domu – szafki nocne

Myli się ten, kto uważa, że szafki nocne znajdujące się przy łóżku w sypialni są z nami od zawsze. Wbrew pozorom, jest to całkiem świeży pomysł. Swój początek mają dopiero w XIX wieku, gdy bardzo szybko rozwijał się zupełnie nowy dział gospodarki – hotelarstwo.

CZYTAJ WIĘCEJ

Od skrzyni do komody – mebel narodzony na królewskim dworze

Pasują do niemalże każdego wnętrza. Są bardzo pakowne, a liczba modeli potrafi przyprawić o zawrót głowy. Komody. Nie wszyscy wiedzą, że jest to mebel, który swoje początki wziął na królewskim dworze by później zostać jednym z najpopularniejszych elementów wyposażenia wnętrza.

CZYTAJ WIĘCEJ

Meble kuchenne – obalamy mit, że najlepsze są te przygotowane na zamówienie

W ostatnich latach królują w kuchniach meble wykonane na wymiar. Specjalnie przygotowane pod konkretną kuchnię i według pomysłów aranżerów wnętrz, bądź właścicieli nieruchomości. Obalamy mit dotyczący tego, że najładniejsza kuchnia składa się z mebli przygotowanych na zamówienie oraz podpowiadamy czego nie powinno w kuchni zabraknąć!

CZYTAJ WIĘCEJ