Narożniki z funkcją spania – miejsce na popołudniową drzemkę

Czy jest lepszy sposób na regenerację sił niż krótka poobiednia drzemka? Naszym zdaniem nie :) Dlatego w tym wpisie omówimy dokładniej narożniki z funkcją spania i podpowiemy, jaki model wybrać, by jak najdłużej zapewniał nam wygodę oraz jakość snu. Co zatem warto o nich wiedzieć?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jaki narożnik wybrać do salonu?

Salon to wyjątkowe wnętrze w każdym mieszkaniu – to tam odpoczywamy po ciężkim dniu w pracy, tam na wspólnym oglądaniu telewizji spotyka się cała rodzina, tam również najczęściej przyjmuje się gości.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pojemne szafy na każdą kieszeń

Trudno wyobrazić sobie mieszkanie bez funkcjonalnej i pojemnej szafy, zwłaszcza jeśli jesteśmy fanami mody i sezonowych wyprzedaży… Mnogość dostępnych na rynku mebli sprawia jednak, że niekiedy trudno jest znaleźć szafę idealnie dopasowaną do potrzeb domowników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowoczesna szafka RTV do pokoju

Nie ma się co oszukiwać – oglądanie telewizji to wciąż jeden z najpopularniejszych sposobów spędzania wolnego czasu. Telewizor najczęściej znajduje się w salonie, choć bywają i tacy, którzy wstawiają go do sypialni. W bezpiecznym i wygodnym przechowywaniu sprzętu pomoże szafka RTV. Na co zwracać uwagę podczas jej zakupu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stoły na każdą okazję

Stół w polskiej kulturze ma wymiar symboliczny. To nie tylko element umeblowania – to miejsce, w którym bliscy sobie ludzie spotykają się na wspólnych posiłkach, gdzie obchodzimy ważne dla nas święta, gdzie toczą się rozmowy i słychać śmiech biesiadników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Fototapety – dodatkowe możliwości dekoracji ściany

Urządzanie współczesnych mieszkań to nie tylko dobór odpowiednich mebli, ale również modne dodatki i dekoracje, także ścienne. Jednym z najnowocześniejszych sposobów na ozdobienie ściany są fototapety. Na co zwracać uwagę podczas ich zakupu? Podpowiadamy!

CZYTAJ WIĘCEJ