Zestaw mebli Enter – idealny do małego mieszkania

W Abra Meble doskonale wiemy, że współczesne niewielkie mieszkania wymagają specjalnych rozwiązań meblowych – poszczególne elementy umeblowania muszą spełniać wszystkie niezbędne funkcje, ale zarazem nie zajmować zbyt wiele przestrzeni. Wszystkimi tymi cechami charakteryzuje się nasz system Enter. Podpowiadamy, jak przy pomocy wchodzących w jego skład mebli zaaranżować każde pomieszczenie w mieszkaniu!

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdy przyjdzie jesień - wybieramy meble do przedpokoju

Jest takie pomieszczenie w domu i mieszkaniu, które nabiera znaczenia właśnie w sezonie jesienno-zimowym, podczas gdy w sezonach letnich jest trochę zaniedbywane. To przedpokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Urządzamy pokój gracza – wszystko zależy od dobrego biurka

Początek roku szkolnego to moment, gdy rodzice urządzają pokój dziecka na nowo. W większości poradników sugestie dotyczą przechowywania szkolnych przyborów i ustawienia biurka, by zapewnić ergonomiczną pracę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Standard hotelowy przeniesiony do domu – szafki nocne

Myli się ten, kto uważa, że szafki nocne znajdujące się przy łóżku w sypialni są z nami od zawsze. Wbrew pozorom, jest to całkiem świeży pomysł. Swój początek mają dopiero w XIX wieku, gdy bardzo szybko rozwijał się zupełnie nowy dział gospodarki – hotelarstwo.

CZYTAJ WIĘCEJ

Szafa przesuwna - jak ją zrobić? Instrukcja

Zakup szafy z drzwiami przesuwnymi to spory wydatek - szczególnie, jeśli decydujemy się na zamówienie mebla na wymiar. Okazuje się jednak, że szafę przesuwną można zrobić zupełnie samodzielnie, przy pomocy materiałów dostępnych w marketach budowlanych i popularnych sklepach z wyposażeniem wnętrz.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak wyprać, wyczyścić i odświeżyć dywan? Sprawdzone sposoby

Odpowiednio dobrany dywan potrafi odmienić każde wnętrze. To popularny dodatek wystroju, który sprawia, że pomieszczenie staje się przytulne i stylowe. Pomaga w pozbyciu się pogłosu, chroni podłogi domu przed zarysowaniem i zabrudzeniem. Regularne odkurzanie pozwala utrzymać dywany w dobrym stanie.

CZYTAJ WIĘCEJ