Zestaw mebli Enter – idealny do małego mieszkania

W Abra Meble doskonale wiemy, że współczesne niewielkie mieszkania wymagają specjalnych rozwiązań meblowych – poszczególne elementy umeblowania muszą spełniać wszystkie niezbędne funkcje, ale zarazem nie zajmować zbyt wiele przestrzeni. Wszystkimi tymi cechami charakteryzuje się nasz system Enter. Podpowiadamy, jak przy pomocy wchodzących w jego skład mebli zaaranżować każde pomieszczenie w mieszkaniu!

CZYTAJ WIĘCEJ

Narożniki z funkcją spania – miejsce na popołudniową drzemkę

Czy jest lepszy sposób na regenerację sił niż krótka poobiednia drzemka? Naszym zdaniem nie :) Dlatego w tym wpisie omówimy dokładniej narożniki z funkcją spania i podpowiemy, jaki model wybrać, by jak najdłużej zapewniał nam wygodę oraz jakość snu. Co zatem warto o nich wiedzieć?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sposoby na tanie umeblowanie sypialni

Każdy z nas marzy o pięknej, stylowej i gustownie urządzonej sypialni. Jednak jak uzyskać takie efekty przy mocno ograniczonym budżecie? Na szczęście istnieją sposoby na to, aby umeblować sypialnię bez wydawania mnóstwa pieniędzy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pojemne szafy na każdą kieszeń

Trudno wyobrazić sobie mieszkanie bez funkcjonalnej i pojemnej szafy, zwłaszcza jeśli jesteśmy fanami mody i sezonowych wyprzedaży… Mnogość dostępnych na rynku mebli sprawia jednak, że niekiedy trudno jest znaleźć szafę idealnie dopasowaną do potrzeb domowników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowoczesna szafka RTV do pokoju

Nie ma się co oszukiwać – oglądanie telewizji to wciąż jeden z najpopularniejszych sposobów spędzania wolnego czasu. Telewizor najczęściej znajduje się w salonie, choć bywają i tacy, którzy wstawiają go do sypialni. W bezpiecznym i wygodnym przechowywaniu sprzętu pomoże szafka RTV. Na co zwracać uwagę podczas jej zakupu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stoły na każdą okazję

Stół w polskiej kulturze ma wymiar symboliczny. To nie tylko element umeblowania – to miejsce, w którym bliscy sobie ludzie spotykają się na wspólnych posiłkach, gdzie obchodzimy ważne dla nas święta, gdzie toczą się rozmowy i słychać śmiech biesiadników.

CZYTAJ WIĘCEJ