Lustra do przedpokoju

Sortowanie

Cena

Zakres cen: 116 - 188

Wymiary

Wysokość: 80 - 129 cm
Szerokość: 40 - 120 cm

Dodatkowe atrybuty

Lustro Modo

Lustro Modo

Hit cenowy
12599
w tym 23% vat
13999
szer: 40 cm, gł: 20 cm, wys: 129 cm
Lustro Modo

Lustro Modo

Hit cenowy
11699
w tym 23% vat
12999
szer: 40 cm, gł: 20 cm, wys: 129 cm
Lustro Modo

Lustro Modo

Hit cenowy
11699
w tym 23% vat
12999
szer: 40 cm, gł: 20 cm, wys: 129 cm
Lustro Kora K14 kraft złoty/ kraft biały

Lustro Kora K14 kraft złoty/ kraft biały

Promocja
18810
w tym 23% vat
20900
szer: 120 cm, wys: 80 cm

Przed codziennym wyjściem z domu warto skontrolować swój wygląd – by upewnić się, że odzież leży tak jak powinna i nie spłata nam żadnych niespodzianek. Pomogą w tym lustra do przedpokoju z oferty Abra Meble – nie dość, że pełnią ważną rolę praktyczną, to jeszcze dodatkowo pozwalają na optyczne aranżacyjne triki.

Przedpokój to trudne miejsce do urządzenia. Zazwyczaj niewielki, bardzo wąski, o mocno ograniczonym metrażu nie daje zbyt wiele możliwości do aranżacyjnych popisów. Z drugiej strony, w przedpokoju zawsze przydaje się pojemna szafa, komoda czy szafka na buty – jednym słowem meble, w których będzie można wygodnie przechować odzież wierzchnią, czapki, szaliki oraz obuwie. Często pomijanym, a bardzo przecież ważnym elementem umeblowania są także lustra, które pozwalają szybko i wygodnie skontrolować wygląd przed wyjściem z domu. Stylowe i solidne lustra do przedpokoju znaleźć można oczywiście w ofercie Abra Meble.

Lustra dopasowane do aranżacji

W asortymencie Abra Meble znaleźć można przede wszystkim lustra wiszące – doskonale wiemy, że we współczesnych przedpokojach liczy się oszczędność każdego centymetra przestrzeni! Ich ergonomiczne wymiary sprawiają, że z pewnością uda się na nie wygospodarować nieco miejsca na ścianie. Nie można też zapominać, że lustra od Abra Meble wyposażone są w niewielką górną półkę, która znacznie podnosi ich walory praktyczne. Można na niej wygodnie odłożyć czapkę czy rękawiczki.

Lustra w ofercie Abra Meble wyróżniają się również uniwersalnością aranżacyjną. Tafle szkła umieszczono na lekkich, ale zarazem bardzo wytrzymałych płytach meblowych w różnych kolorach. I tak zdecydować się można m.in. na:

  • przyciągające uwagę lustro białe,

  • lustro utrzymane w ciepłym, naturalnym odcieniu dębu sonoma

  • lustro stylizowane na barwę surowego betonu.

Dzięki temu, można bez problemu dobrać model lustra idealny do każdej aranżacji: skandynawskiej, nowoczesnej, minimalistycznej, a nawet industrialnej!

Optycznie powiększenie wnętrza

Nie można również zapominać o innych właściwościach każdego lustra – powieszone w odpowiednim miejscu pozwala optycznie powiększyć wnętrze. Wystarczy, że będzie znajdować się tam, gdzie w ciągu dnia taflę szkła dosięgną promienie słoneczne.

Wszystkie lustra do przedpokoju z oferty Abra Meble wykonane są z najwyższej jakości materiałów – solidnych, wytrzymałych, odpornych na uszkodzenia i łatwych do utrzymania w czystości. Dzięki temu w doskonały stanie służą przez wiele lat – pozwól się nam zainspirować i urządź z nami stylowy, przytulny oraz funkcjonalny przedpokój!