Meble do przedpokoju

Sortowanie

Cena

Zakres cen: 233 - 989

Wymiary

Wysokość: 160 - 240 cm
Szerokość: 80 - 160 cm
Głębokość: 24 - 42 cm

Opcja oświetlenia

Dostępność oświetlenia

Garderoba Green biały

Garderoba Green biały

Promocja
44910
w tym 23% vat
49900
szer: 90 cm, gł: 34 cm, wys: 195 cm
Garderoba Primo dąb Riviera/biały

Garderoba Primo dąb Riviera/biały

Promocja
49410
w tym 23% vat
54900
szer: 110 cm, gł: 34 cm, wys: 200 cm
Garderoba Stella dąb Riviera/biały

Garderoba Stella dąb Riviera/biały

Promocja
52110
w tym 23% vat
57900
szer: 135 cm, gł: 34 cm, wys: 197 cm
Przedpokój Davos (dąb aristan)

Przedpokój Davos (dąb aristan)

Nowość
43649
w tym 23% vat
48499
szer: 100 cm, gł: 38 cm, wys: 160 cm
Przedpokój Ariel

Przedpokój Ariel

Nowość
23399
w tym 23% vat
25999
szer: 85 cm, gł: 24 cm, wys: 180 cm
Przedpokój Orion (dąb aristan)

Przedpokój Orion (dąb aristan)

Nowość
35999
w tym 23% vat
39999
szer: 99 cm, gł: 36 cm, wys: 180 cm

Meble do przedpokoju

Przedpokój to dość specyficzne pomieszczenie, w którym – pomimo najczęściej bardzo niewielkiego metrażu – chciałoby się wstawić jak najwięcej funkcjonalnych i pojemnych mebli, ułatwiających chociażby przechowywanie odzieży wierzchniej. Jeśli jest zbyt mały, by zmieścić w nim tradycyjną szafę czy komodę, dobrym rozwiązaniem staje się praktyczna garderoba do przedpokoju.

Zestawy do przedpokoju muszą charakteryzować się przede wszystkim funkcjonalnością oraz ergonomiczną konstrukcją. Wiadomo przecież, że nie każde tego typu wnętrze posiada na tyle duży metraż, aby pomieścić w nim szafę, komodę i oddzielne wieszaki. Meblem, który łączy w sobie zastosowanie ich wszystkich jest… przedpokój, zwany również garderobą.

Szafa, komoda, wieszak i lustro w jednym meblu do przedpokoju

Przedpokój to nic innego, jak swoista meblościanka, łącząca w sobie funkcjonalność wielu mebli w jednej, stosunkowo niewielkiej konstrukcji. Dzięki temu przy maksymalnej oszczędności przestrzeni może służyć jako:

  • szafa – niektóre modele posiadają wmontowane wąskie szafy z drążkami do wieszania płaszczy czy kurtek,
  • wieszak- centralną część stanowią zazwyczaj listwy z haczykami na odzież wierzchnią,
  • lustro – bardzo często wmontowane we front szafy lub szafki, dzięki czemu nie zajmuje oddzielnej powierzchni na ścianie,
  • komoda z szafkami/szufladami – niezbędna do przechowywania podręcznych drobiazgów, takich jak klucze czy rękawiczki,
  • szafka na buty – najczęściej w dolnej części, pozwala w praktyczny i dyskretny sposób przechowywać obuwie.

 

Tego rodzaju nowoczesne meble do przedpokoju fantastycznie odmienią przestrzeń i ją zagospodarują. Staną się nie tylko stylowym meblem w pomieszczeniu, ale również funkcjonalną garderobą na co dzień.

Na co zwracać uwagę podczas wyboru mebli do przedpokoju?

Wybierając odpowiednie meble na przedpokój w pierwszej kolejny należy dopasować ich wymiary do dostępnej we wnętrzu przestrzeni. W ofercie Abra znaleźć można zarówno takie o szerokości 90-100 cm, składające się z mniejszych szafek, lustra i wieszaków, jak i meble o szerokości sięgającej nawet 135 cm, w które wkomponowana została szafa z drążkiem. Jeśli więc w pomieszczeniu jest miejsce na tradycyjną szafę, lepiej wybrać o mniejszych wymiarach, jeżeli szafa się nie mieści – we wnętrzu przyda się większy przedpokój.

Oczywiście ważny jest także wygląd. Meble przedpokojowe Abra charakteryzują się ponadczasowym, eleganckim designem oraz kolorystyką. Dzięki temu idealnie pasują do mieszkań urządzonych w wielu stylach: począwszy od klasycznego stylu angielskiego, przez prosty i funkcjonalny styl skandynawski, aż po wnętrza nowoczesne, art-deco czy prowansalskie. Odcienie ciepłego, jasnego drewna dają olbrzymie możliwości aranżacyjne, doskonale współgrając ze wszystkimi elementami wykończeniowymi oraz dodatkami. Meble na korytarz nie muszą być nudną ścianą mebli, ale ciekawym elementem zapraszającym do środka.

Zobacz również inne meble: szafy do przedpokojukomody do przedpokojuszafki na butyregały na butylustra do przedpokojuwieszakiwycieraczki.