Nowa gazetka, nowe okazje, do końca
--
Dni
:
--
Godziny
:
--
Minuty
:
--
Sekundy

Regały

Regały

Regały to jedne z najważniejszych mebli wykorzystywanych w aranżacji różnych wnętrz. Ich funkcjonalność i ergonomia sprawiają, że znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w przestrzeniach mieszkalnych, ale również użytkowych i biurowych. Wybór odpowiedniego modelu pozwala na aranżację praktycznego i eleganckiego wnętrza, w którym znajdą swoje miejsce wszystkie potrzebne elementy, dekoracje i codzienne "przydasie".

Regały to mnogość wzorów, formatów i modeli. Projektanci każdego roku oferują kolejne zupełnie innowacyjne wersje, których zadaniem jest jak najlepsze wkomponowanie w wybrana przestrzeń.

Regał - praktyczny mebel o wielu funkcjach

Regały łączą w sobie wiele funkcji. Wszystko to dzięki zróżnicowanej budowie. Na rynku znaleźć można zarówno regały całkowicie otwarte, wyposażone wyłącznie w półki, jak i regały częściowo zamknięte wyposażone w wygodne szafki lub szuflady. Każdy model został zaprojektowany z myślą o konkretnych potrzebach klientów.

Rodzaje regałów biurowych i domowych

Zarówno regały zamykane, jak i otwarte to meble ułatwiające uporządkowanie różnych domowych przedmiotów. W salonie lub gabinecie regał z różną liczbą półek zamieni się w elegancką biblioteczkę, ułatwiając przechowywanie książek. W sypialni praktyczny regał wiszący umożliwi praktyczne posegregowanie pościeli. Regały biurowe to z kolei idealne meble do przechowywania dokumentów. Wybierając regał do kuchni, zorganizujesz wszystkie kulinarne akcesoria i sprzęty. W przedpokoju regał z drewnianymi elementami i ciekawym kształcie będzie praktyczną i elegancką wizytówką domu. Regały metalowe wyposażone w otwarte półki wykorzystać można w spiżarni, ustawiając na nim słoiki z przetworami. Regały dostępne w ofercie naszego sklepu sprawdzi się też w garażu, gdzie posłużą do przechowywania narzędzi do majsterkowania i drobnych sprzętów ogrodowych.

Funkcjonalność na wyciągnięcie ręki

Nasza oferta regałów jest bardzo szeroka, wszystko po to, by każdy klient znalazł mebel na miarę własnych potrzeb i gustu. Szukając tego idealnego, warto kierować się nie tylko designem, ale przede wszystkim względami praktycznymi. Regał powinien zagwarantować odpowiednią przestrzeń do przechowywania i organizacji, tworząc przy tym spójną całość z pozostałymi elementami wystroju wnętrza.

Ważnym elementem każdego mebla są wymiary i parametry techniczne. Warto zwrócić uwagę na szerokość i wysokość regału i dopasować jego wymiary do wielkości dostępnej przestrzeni. Potrzebujesz szerokiego, wysokiego mebla, z dużą ilością półek do pokoju dziecięcego lub pokoju młodzieżowego ? A może przyda Ci się wąski regał do zagospodarowania małej wnęki w korytarzu? W naszym asortymencie znajdziesz meble w różnych rozmiarach, które z powodzeniem ustawisz w dowolnym pomieszczeniu.

Regały powstają z różnych materiałów, które decydują o parametrach takich jak odporność i wytrzymałość. Do najpowszechniejszych materiałów meblowych należą: płyta meblowa (płyty mdf), drewno i metal.

Regał - idealne rozwiązanie dla praktycznych

Dla wszystkich, którzy na pierwszym miejscu stawiają funkcjonalność i wytrzymałość mamy przygotowana szczególną ofertę produktową a w niej metalowe regały, które należą do najbardziej wytrzymałych. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie ze względu na niekorzystne warunki takie jak wilgoć lub niskie temperatury, zwykłe meble nie mogą zostać wykorzystane. W magazynach, kuchniach, spiżarniach czy piwnicach regały z metalu estetycznie zaaranżują pomieszczenie. Meble dostępne w naszej ofercie to gwarancja funkcjonalności i nowoczesnego designu.

Otwarty regał we wnętrzu pozwoli Ci optycznie podzielić otwartą przestrzeń – taką funkcję w wielu mieszkaniach pełni regał schodkowy. Wystarczy ustawić go prostopadle do ściany, na przykład w salonie, wypełnić książkami oraz tekstylnymi pudełkami i tuż za nim urządzić przestrzeń do pracy. Do industrialnych wnętrz najlepiej sprawdzą się regały pokojowe łączące czerń stelaża z półkami w odcieniu drewna.