Wieszaki do przedpokoju

Produkt specjalny

Sortowanie

Cena

Zakres cen: 44 - 260

Wymiary

Wysokość: 40 - 186 cm
Szerokość: 40 - 99 cm
Głębokość: 20 - 43 cm
Wieszak Nut (ciemny orzech)

Wieszak Nut (ciemny orzech)

17999
w tym 23% vat
wys: 186 cm
Wieszak z półką Zefir (biały)

Wieszak z półką Zefir (biały)

10999
w tym 23% vat
szer: 70 cm, gł: 20 cm, wys: 40 cm
Wieszak z półką Zefir (czarny)

Wieszak z półką Zefir (czarny)

10999
w tym 23% vat
szer: 70 cm, gł: 20 cm, wys: 40 cm
Wieszak z półką Zefir (sonoma)

Wieszak z półką Zefir (sonoma)

10999
w tym 23% vat
szer: 70 cm, gł: 20 cm, wys: 40 cm
Wieszak z półką Zefir (wenge)

Wieszak z półką Zefir (wenge)

10999
w tym 23% vat
szer: 70 cm, gł: 20 cm, wys: 40 cm

W Twoim przedpokoju nie ma miejsca na pojemną szafę – ani wolnostojącą, ani wnękową? Nie oznacza to, że nie możesz tam wygodnie przechowywać odzieży wierzchniej! Pomogą w tym praktyczne ścienne wieszaki do przedpokoju od Abra Meble – dostępne w kilku wersjach kolorystycznych doskonale uzupełnią aranżację każdego przedpokoju, od klasycznego po bardzo nowoczesny!

Wygodnie jest mieć w przedpokoju miejsce od odwieszenia kurtki czy płaszcza – tak, by można było po nie szybko sięgnąć przed wyjściem z domu. Niestety, nie w każdym wnętrzu można wygospodarować miejsce na dużą, pojemną szafę. W takiej sytuacji doskonale sprawdzą się ścienne wieszaki do przedpokoju od Abra Meble. Są modne i wyjątkowo praktyczne!

Wieszaki do przedpokoju – małe meble o dużych możliwościach

W ofercie Abra Meble znaleźć można wieszaki do przedpokoju o różnych wymiarach, dzięki czemu można łatwo dobrać mebel idealny do każdego wnętrza!

  • Wieszaki o szerokości 40 cm – są stosunkowo wąskie, ale dość wysokie, dzięki czemu udało się na nich zmieścić aż cztery oddzielne uchwyty do wieszania odzieży. Dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, wszystkie wyposażone są w praktyczną górną półkę, idealną do przechowywania drobnych odzieżowych akcesoriów.

  • Wieszaki o szerokości 74 cm – szersze, ale nieco krótsze, dzięki czemu, w zależności od modelu, zawierają 5-7 wieszaków (pojedynczych lub podwójnych). Znajdzie się na nich miejsce na odzież wierzchnią całej rodziny, również wyposażone są w otwarte górne półki na czapki, szaliki czy rękawiczki.

Wszystkie wieszaki z oferty Abra Meble zostały wykonane z bardzo solidnych, wytrzymałych surowców – są odporne na uszkodzenia, można je łatwo wyczyścić, w doskonałym stanie służą przez długie lata!

Przedpokój też może być stylowy!

Nie można zapominać o walorach aranżacyjnych – wszystkie wieszaki do przedpokoju od Abra Meble wyróżniają się stylowym designem oraz ponadczasową formą. Dzięki temu można szybko dobrać model idealny do konkretnej aranżacji – zarówno prostego wystroju skandynawskiego, eleganckiej aranżacji klasycznej, a także oryginalnego przedpokoju nowoczesnego!

W naszych sklepach wybierać można spośród wieszaków w różnych kolorach. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy czystej, śnieżnej bieli, zachwycających naturalnym ciepłem odcieni drewna dębu sonoma, jak również trendów nowoczesnych w postaci barwy surowego betonu. Dostępne zarówno oddzielnie, jak i w zestawach z innymi meblami do przedpokoju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!