Stolik Sardina

Index
HA-SARD.CHRO000001
129,99 zł

Stolik Sardina to nowoczesny element wyposażenia wnętrz, który bez problemu znajdzie zastosowanie zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i w biznesowej. Mebel został wyprodukowany przez markę Halmar i od razu przyciąga uwagę swoim designem. Zestawienie nowoczesnych materiałów - szkła i stali - odważnie nawiązuje do urbanistycznych rozwiązań architektonicznych i świadczy o znajomości modernistycznych trendów. To prosta i jednocześnie bardzo praktyczna konstrukcja, która z powodzeniem znajdzie swoje miejsce w aranżacji pomieszczeń.

  • Dostawa: do 5 dni roboczych
  • Bezpłatny odbiór w sklepie Abry
  • Zadzwoń i zamów 660 627 627
Opis

Stolik Sardina to nowoczesny element wyposażenia wnętrz, który bez problemu znajdzie zastosowanie zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i w biznesowej. Mebel został wyprodukowany przez markę Halmar i od razu przyciąga uwagę swoim designem. Zestawienie nowoczesnych materiałów - szkła i stali - odważnie nawiązuje do urbanistycznych rozwiązań architektonicznych i świadczy o znajomości modernistycznych trendów. To prosta i jednocześnie bardzo praktyczna konstrukcja, która z powodzeniem znajdzie swoje miejsce w aranżacji pomieszczeń. Oprócz pozytywnego odbioru estetycznego, stolik Sardina jest bardzo stabilny (posiada wysokie nóżki) oraz funkcjonalny (dodatkowa półka pod blatem). Nowoczesna stylistyka i szklany blat nie narzucają swojej formy - użytkownik może przy nim odbyć rozmowę, wypić kawę lub przeczytać prasę w oczekiwaniu w kolejce. Jeśli więc zależy Ci na dodatku, który pomoże uzupełnić Twoje wnętrze, a równocześnie spełni swoje podstawowe funkcje - to wybór właśnie dla Ciebie.

  • stolik wykonany z trzech stalowych, nierdzewnych nóżek
  • dwie półki, dolnej i górnej
  • obie półki są szklane i okrągłe
  • do samodzielnego montażu
Specyfikacja

kolorszkło

Głębokość45 cm

Szerokość45 cm

Wysokość48 cm

Kształt blatuokrągły

Materiał blatuszkło hartowane

Materiał nógszkło hartowane

Grubość blatu5,00 zł

Półka pod blatemTak

Maksymalne obiążenie blatu [kg]8,00 zł

Regulowana wysokośćNie

Wykończenie blatuszkło

Podparciestojący

KolekcjaSardinia

Podaj swój kod pocztowy, aby poznać koszt transportu z najbliższego sklepu Abra. Podana cena obejmuje również wniesienie towaru na parter.

Dodaj opinię o tym przedmiocie