Sortowanie

Cena

Zakres cen: 69 - 2000

Wymiary

Wysokość: 0 - 20 cm
Szerokość: 33 - 200 cm
Głębokość: 40 - 200 cm

Styl produktu

Funkcjonalne oraz komfortowe łóżka składają się nie tylko z solidnej ramy. Ich niezbędnym elementem są również materace i stelaże do sypialni. Materace do sypialni wykonane z materiałów najwyższej jakości, a także solidne stelaże do łóżka znaleźć można w ofercie Abra.

Aby czuć się zdrowo, mieć siłę i energię do pracy czy nauki, trzeba zadać o wygodę oraz efektywność snu. Najważniejszy jest w tym przypadku dobór odpowiedniego łóżka do sypialni. Co ważne, łóżka to nie tylko wytrzymałe ramy, ale także dopasowane do nich materace i stelaże do sypialni. Na co należy zwracać uwagę podczas ich zakupu?

Materace i stelaże do sypialni – przede wszystkim funkcjonalność

Materace i stelaże do sypialni Abra w pierwszej kolejności charakteryzują się wyjątkowymi aspektami praktycznymi. Oznacza to, że pod względem wymiarów są idealnie dopasowane do dostępnych ram łóżek. Bez problemu można więc dobrać materac i stelaż zarówno do łóżka jednoosobowego, jak i łóżka dwuosobowego. Co równie ważne, materace i stelaże do sypialni zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, posiadających wszelkie niezbędne atesty oraz certyfikaty bezpieczeństwa. Dzięki temu są bardzo trwałe, odporne na uszkodzenia i w doskonałym stanie służą przez wiele lat. To inwestycja w swoje zdrowie oraz wygodę.

Materace i stelaże do sypialni – zadbaj o komfort swojego snu

Materace i stelaże do sypialni Abra posiadają szereg innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym zapewniają wygodny, zdrowy i efektywny sen. I tak materace wyposażone są w zdejmowane, pikowane pokrowce, które można prać w pralce. Tkaniny, z których wykonano pokrowce, mają właściwości antyalergiczne – nie przyciągają kurzu, roztoczy i innych alergenów, dzięki czemu doskonale sprawdzają się dla osób z rozmaitymi uczuleniami. Dodatkowo, materace i stelaże do sypialni Abra zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić ciału optymalną pozycję podczas nocnego odpoczynku. Stelaże są elastyczne i wyprofilowane, dzięki czemu stabilizują materac, ale jednocześnie nie odkształcają się nawet po długich latach użytkowania. Z kolei materace posiadają rozmaite wypełnienia – piankę poliuretanową, sprężyny kieszeniowe, sprężyny bonellowe czy maty kokosowe. Wszystkie one są sprawdzonymi materiałami, które gwarantują wygodę snu, zapobiegają bólom kręgosłupa i idealnie dopasowują się do kształtów ciała. Materace i stelaże do sypialni Abra docenią wszystkie osoby zwracające uwagę na dużą funkcjonalność, najwyższą jakość i niczym niezakłócony zdrowy, mocny sen!

czytaj dalejzwiń