Poduszki i kołdry

Poduszki

Do tego, aby porządnie się wyspać, niezbędne jest nie tylko wygodne łóżko, ale również odpowiednia pościel. Powinna być przyjazna dla skóry, miękka i łatwa do utrzymania w czystości. Takie właśnie kołdry i poduszki znaleźć można w ofercie Abra Meble.

Komfortowa poduszka oraz dobrana do niej kołdra to jeden z najważniejszych czynników, zapewniających zdrowy, efektywny sen. Po ciężkim dniu w pracy czy szkole nie ma przecież nic lepszego niż wypoczynek w miękkiej, przyjaznej dla skóry pościeli! Charakteryzują się nie tylko wyjątkową wygodą, ale także nieocenionymi aspektami praktycznymi.

Poduszki i kołdry dla dzieci i dorosłych

Wybierając kołdrę czy poduszki należy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na ich wymiary. Innej pościeli potrzebuje bowiem dziecko, innej – osoba dorosła, która śpi sama, a jeszcze innej – para dzieląca duże, dwuosobowe łóżko. I tak w przypadku dzieci czy nastolatków dobrym rozwiązaniem jest poduszka o wymiarach 70x80 centymetrów oraz kołdra 140x200 cm. Osoby dorosłe powinny sięgnąć już po kołdrę o wymiarach 160x200 cm. Jeśli pościel jest przeznaczona dla osób, które wspólnie zajmują duże łóżko w sypialni, najlepiej zdecydować się na oddzielne poduszki i pościel dla każdej z nich. Zapewni to obojgu ciepło i komfort w zaciszu sypialni.

Liczy się funkcjonalność!

Docenią je wszyscy ci, którzy od pościeli oczekują nie tylko wygody, ale i funkcjonalności. Po pierwsze, są one wykonane z przewiewnych, miłych w dotyku tkanin, doskonale pochłaniających wilgoć. Dzięki temu pomagają utrzymać właściwą temperaturę ciała zarówno latem, jak i zimą, a dodatkowo zapewniają uczucie świeżości nawet podczas długich godzin snu.

Co równie ważne, są wyjątkowo łatwe do utrzymania w czystości. Można bez obaw prać je w pralce z dodatkiem odpowiednich detergentów. Regularne pranie nie tylko usuwa zabrudzenia – sen w czystej, pachnącej pościeli sprawia przecież jeszcze większą przyjemność.

Kolejna sprawa to właściwości antyalergiczne. Dostępne w Abra produlty nie przyciągają kurzu, roztoczy oraz innych potencjalnych alergenów, dzięki czemu są bezpieczne nawet dla osób borykających się z rozmaitymi uczuleniami. Nie można zapominać również o ergonomicznym kształcie poduszek, które zapewniają głowie i szyi odpowiednie podparcie w możliwie jak najbardziej naturalnej pozycji. Wpływa to na jakość snu, a co za tym idzie – dobre samopoczucie użytkownika.

Poduszki i pościel do każdego wnętrza

Szeroka oferta poduszek i pościeli w Abra Meble pozwoli stworzyć przyjemne i przytulne wnętrze w każdym domu. W ofercie znajdziemy miękkie i wygodne poduszki do spania czy tez poduszki dekoracyjne do salonu. Tekstylia świetnie komponują się ze sobą nawzajem, bez względu na kształt i kolor czy fakturę i splot materiału. Śmiało możemy łączyć okrągłe poduszki, z mniejszymi wzorzystymi i puchatymi poduchami. Dopełnienie poduszkowej ekspozycji mogą stanowić duże poduszki z oryginalnym splotem. Dla tych, którzy często lubią zmieniać aranżację w domu rozwiązaniem mogą być poszewki na poduszkę, które w zależności od wyobraźni możemy zmieniać.

Zobacz również inne nasze produkty do Sypialni: szafyłożkakomodystoliki nocnetoaletkimateracestelażedywanytopery i ochraniacze