Szafki nocne i stoliki

Produkt specjalny

Sortowanie

Cena

Zakres cen: 99 - 799

Wymiary

Wysokość: 34 - 100 cm
Szerokość: 30 - 110 cm
Głębokość: 30 - 60 cm

Ilość drzwi

Opcja oświetlenia

Wykończenie blatu

Rodzaj asortymentu

Półka pod blatem

Regulacja wysokości blatu

Komoda Kama P2 (beton/ biały połysk)

Komoda Kama P2 (beton/ biały połysk)

Nowość
23499
w tym 23% vat
szer: 55 cm, gł: 35 cm, wys: 47 cm
Komoda Umo P2 (czarny połysk)

Komoda Umo P2 (czarny połysk)

Nowość
11499
w tym 23% vat
szer: 30 cm, gł: 30 cm, wys: 40 cm
Szafka nocna Natural N-18 kratka Ribbeck

Szafka nocna Natural N-18 kratka Ribbeck

21900
w tym 23% vat
szer: 57 cm, gł: 40,5 cm, wys: 51 cm
Szafka nocna Antica A-7 kraft złoty

Szafka nocna Antica A-7 kraft złoty

23900
w tym 23% vat
szer: 38,5 cm, gł: 37 cm, wys: 50 cm
Szafka nocna Indianapolis I24 kraft biały

Szafka nocna Indianapolis I24 kraft biały

17900
w tym 23% vat
szer: 45 cm, gł: 42 cm, wys: 55 cm
Szafka Nocna Tadeusz T16 dąb lefkas

Szafka Nocna Tadeusz T16 dąb lefkas

22900
w tym 23% vat
szer: 40 cm, gł: 44 cm, wys: 50 cm
Szafka nocna Montana SN  dąb truflowy

Szafka nocna Montana SN dąb truflowy

19900
w tym 23% vat
szer: 50 cm, gł: 46 cm, wys: 40 cm
Szafka nocny Kora KSN biały

Szafka nocny Kora KSN biały

23900
w tym 23% vat
szer: 58 cm, gł: 40 cm, wys: 68 cm

Stoliki nocne do sypialni bardzo ułatwiają zarówno aranżację tego wnętrza, jak i codzienne funkcjonowanie domowników. Można na nich postawić lampkę, odłożyć kubek z napojem czy aktualnie czytaną książkę. Funkcjonalne stoliki nocne do sypialni w różnych stylach znaleźć można w ofercie Abra Meble.

Nawet w sypialniach o niewielkim metrażu – przy odrobinie twórczej inwencji oraz wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych – wygospodarować można miejsce na praktyczne stoliki lub szafki nocne. Są to meble, które znacznie ułatwiają przechowywanie podręcznych drobiazgów, pełniąc jednocześnie ważną funkcję dekoracyjną.

Stoliki nocne do sypialni – montowane do łóżka lub wolnostojące

W asortymencie Abra znajdują się modele, które bez większych problemów można zmieścić w każdym, nawet niewielkim wnętrzu. Ma na to wpływ zastosowanie zarówno ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych, jak i szeroki wybór mebli o różnych wymiarach. I tak bardzo nowoczesną opcją są szafki nocne do sypialni wiszące, które montuje się bezpośrednio do wezgłowia łóżka. Charakteryzują się one taką samą funkcjonalnością, jak te tradycyjne, oszczędzając przy tym tak cenną przestrzeń.

Osoby, które w sypialni dysponują nieco większą ilością miejsca, mogą zdecydować się na szafki wolnostojące. Oprócz blatu, posiadają one także szuflady i półki w różnych kombinacjach, dzięki czemu można w pełni wykorzystać ich konstrukcję. W takich wypadkach blat może służyć np. jako toaletka, a w szufladach zmieszczą się potrzebne przedmioty.

Stolik nocny do sypialni jako element aranżacji

Utrzymane są w wielu stylach aranżacyjnych. Dzięki temu można bez problemu wybrać mebel, które doskonale wpisze się w ogólny wystrój każdego wnętrza.

  • Styl kolonialny – to bardzo eleganckie połączenie angielskiej klasyki z wpływami orientalnymi, np. w postaci materiałów i surowców. W takich wnętrzach pięknie wyglądają meble utrzymane w kolorystyce ciemnego dębu z uchwytem szafki w odcieniu starego mosiądzu.
  • Styl nowoczesny – nowoczesne stoliki nocne do sypialni mogą być wykonane np. z ciemnych, błyszczących płyt laminowanych. Na ich tle ładnie wyglądają metalowe, chromowane uchwyty do szuflad lub szafek.
  • Styl vintage – charakteryzuje się obecnością mebli z poprzednich epok lub na takie stylizowanych. W sypialni vintage świetnie sprawdzi się szafka nocna wykonana z płyt ze wzorem mocno zarysowanych sęków drewna. Jej idealnym uzupełnieniem będzie zaś niewielka lampka z abażurem w stylu PRL!