Toaletki do sypialni

Produkt specjalny

Sortowanie

Cena

Zakres cen: 159 - 700

Wymiary

Wysokość: 75 - 150 cm
Szerokość: 88 - 120 cm
Głębokość: 40 - 50 cm

Dodatkowe atrybuty

Biurko/toaletka One 14

Biurko/toaletka One 14

15999
w tym 23% vat
szer: 100 cm, gł: 50 cm, wys: 75 cm
Toaletka Lena

Toaletka Lena

36999
w tym 23% vat
szer: 120 cm, gł: 42 cm, wys: 76 cm
Toaletka Selene 31

Toaletka Selene 31

34900
w tym 23% vat
szer: 120 cm, gł: 46 cm, wys: 76 cm
Toaletka Celeste (sonoma-mix)

Toaletka Celeste (sonoma-mix)

Nowość
69999
w tym 23% vat
szer: 88 cm, gł: 40 cm, wys: 150 cm
Toaletka Celeste (beton)

Toaletka Celeste (beton)

Nowość
69999
w tym 23% vat
szer: 88 cm, gł: 40 cm, wys: 150 cm
Toaletka Celeste (czarny)

Toaletka Celeste (czarny)

Nowość
69999
w tym 23% vat
szer: 88 cm, gł: 40 cm, wys: 150 cm
Biurko Tablo

Biurko Tablo

Nowość
29999
w tym 23% vat
szer: 110 cm, gł: 48 cm, wys: 76 cm

Która z Pań nie marzy o cichym, spokojnym, intymnym kąciku, w którym będzie mogła o siebie zadbać, wykonać makijaż, przeprowadzić zabiegi pielęgnacyjne? Wbrew pozorom, wygospodarowanie takiego miejsca jest bardzo proste – wystarczy wstawić do sypialni niewielką toaletkę. Modne i funkcjonalne toaletki znaleźć można w ofercie Abra Meble.

Powstanie znanej współcześnie toaletki datuje się na przełom XVII i XVIII wieku – wtedy właśnie uznano ją za oddzielny mebel o własnej funkcji. Wcześniej toaletki były po prostu niewielkimi stolikami na cienkich, zgrabnych nóżkach, wyposażonymi w szuflady, a później – także w lustro. I to właśnie jego obecność przesądziła o tym, że toaletki na przełomie wieków uznano za mebel typowo kobiecy, w którym mogły ukryć akcesoria, przybory i specyfiki do poprawiania urody. Jednak co ciekawe, do rozpowszechnienia toaletki w całej Europie przyczynił się… mężczyzna, a konkretnie George Bryan Brummel – brytyjski arbiter męskiej elegancji, bliski przyjaciel króla Jerzego IV, znany ze swojego zamiłowania do higieny i dbania o urodę. Alternatywna nazwa toaletki, beau brummel, używana głównie w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, pochodzi zresztą od jego nazwiska…

Toaletki od Abra Meble – urządź z nami swój wymarzony kącik

W ofercie Abra Meble znaleźć można toaletki utrzymane w różnych stylach, dzięki czemu można dopasować idealny model do każdej sypialni.

  • Toaletki w stylu nowoczesnym – są oparte na dwóch bocznych nogach, wyposażone w pojemną szufladę, za to nie mają fabrycznie wmontowanego w blat lustra (należy na nim umieścić zwykłe lustro stojące o dowolnym rozmiarze). Dzięki temu, w razie potrzeby zmieniają się w funkcjonalne biurko. To meble idealne do niewielkich wnętrz, w których liczy się każdy centymetr zaoszczędzonej przestrzeni.

  • Toaletki w stylu klasycznym – stylizowane na meble z epoki ludwikowskiej, dzięki czemu idealnie pasują do wnętrz klasycznych, glamour, angielskich, prowansalskich, shabby chic i vintage. Przybierają formę niewielkiego stolika na kabriolowych nóżkach, z umieszonym na blacie owalnym lustrem w dekoracyjnej ramie, z jedną lub dwiema szufladami. W zestawie znajduje się również stylowy, wygodny taboret.

Najwyższa jakość materiałów

Toaletki z oferty Abra Meble zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów – są solidne, wytrzymałe, charakteryzują się pojemnością i wysokim maksymalnym obciążeniem. Dzięki temu, w doskonałym stanie służą przez wiele lat, ciesząc swoich użytkowników pięknym wyglądem oraz niezmienna funkcjonalnością!