Szafka RTV Kora KRT

Index
MR-000000003349921
569,00 zł

Szafka RTV Kora KRT to mebel w eleganckim, klasycznym stylu, który zamknięty został w minimalistycznej formie. Jest nie tylko świetnym uzupełnieniem designu w pomieszczeniu, ale przede wszystkim praktycznym rozwiązaniem. Styl modelu podkreśla obecność żłobień, niewielkich uchwytów oraz masywnych nóg, które jednocześnie nadają konstrukcji stabilizacji. Produkt ma podzieloną powierzchnię roboczą - oprócz blatu, znajdziemy w niej dwie półki zewnętrzne (jedną schowaną za drzwiami).

  • Dostawa: od 5 do 10 dni roboczych
  • Bezpłatny odbiór w sklepie Abry
  • Zadzwoń i zamów 660 627 627
Opis

Szafka RTV Kora KRT to mebel w eleganckim, klasycznym stylu, który zamknięty został w minimalistycznej formie. Jest nie tylko świetnym uzupełnieniem designu w pomieszczeniu, ale przede wszystkim praktycznym rozwiązaniem. Styl modelu podkreśla obecność żłobień, niewielkich uchwytów oraz masywnych nóg, które jednocześnie nadają konstrukcji stabilizacji. Produkt ma podzieloną powierzchnię roboczą - oprócz blatu, znajdziemy w niej dwie półki zewnętrzne (jedną schowaną za drzwiami). Dzięki temu jesteśmy w stanie swobodnie rozmieścić sprzęt multimedialny oraz dodatkowe akcesoria telewizyjne. Szafka RTV Kora KRT sprawdzi się zarówno w eleganckich wnętrzach, jak i pomieszczeniach, gdzie zależy nam na ociepleniu atmosfery. Wszystko za sprawą harmonijnej formy, którą można zestawić z różnymi elementami wyposażenia. Dodatkowo, produkt wykonano z grubej płyty laminowanej i trwałych obrzeży, dzięki czemu wykazuje sporą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Model objęty gwarancją producenta.

  • wnęka na sprzęt RTV
  • płyta meblowa okleinowana folią
  • wykonana w całości w kolorze Samoa King
  • uchwyty metalowe w kolorze starego złota
  • nóżki z listwy MDF, wysokość 6 cm
  • produkt w paczkach do samodzielnego montażu
Specyfikacja

kolorsamoa king

Głębokość56 cm

Szerokość108 cm

Wysokość56 cm

Materiał wykonania frontuPłyta meblowa laminowana

Kolor frontówsamoa king

Kolor korpususamoa king

Konstrukcja frontupłyta meblowa

Konstrukcja korpusupłyta meblowa

Wykończenie frontówmat

Wykończenie korpusumat

Ilość szufladbez szuflad

Ilość drzwi1-drzwiowe

Uchwytymetalowe

Ilość półek3-półki

Podparciena nóżkach

Opcja oświetleniabrak opcji

KolekcjaKORA

Stan produktusamodzielny montaż

Waga [kg]44

Podaj swój kod pocztowy, aby poznać koszt transportu z najbliższego sklepu Abra. Podana cena obejmuje również wniesienie towaru na parter.

Dodaj opinię o tym przedmiocie