Wymiary

Wysokość: 2 - 240 cm
Szerokość: 30 - 338 cm
Głębokość: 1 - 288 cm

Brak produktów spełniających kryteria.

Po latach zapomnienia meblościanki wracają do łask! Te niezwykle popularne w latach 70. i 80. meble do kuchni, salonu czy jadalni w ostatnich sezonach przeżywają drugą młodość – nie są już ciężkimi kompletami zajmującymi znaczną część wnętrza, ale charakteryzują nowoczesnym, modnym designem, oczywiście przy zachowaniu wszystkich walorów funkcjonalnych. Praktyczne i eleganckie meblościanki pokojowe znaleźć można w ofercie Abra.

Kilkadziesiąt lat temu meblościanka była podstawowym elementem umeblowania każdego mieszkania. Meble tego typu stawiano w salonach, jadalniach, pokojach dzieci, a nawet kuchniach – dzięki swoim sporym rozmiarom oraz dużej ilości szafek i szuflad pozwalały na wygodne przechowywanie wszystkich niezbędnych w domu przedmiotów. Wraz ze zmianą aranżacyjnych trendów meblościanki traciły swoją popularność na rzecz mebli wolnostojących – w ostatnich sezonach w odświeżonej odsłonie wracają jednak do łask. Nowoczesne, pełne lekkości i estetyki meblościanki są przy tym tak samo funkcjonalne jak ich poprzedniczki z lat 70. i 80.

Praktyczne meblościanki Abra

W ofercie Abra znaleźć można meblościanki o rozmaitej konstrukcji, różnych wymiarach i z licznymi funkcjami dodatkowymi. Dzięki temu można bez problemu znaleźć model idealnie dopasowany do potrzeb rodziny.

  • Meblościanki z szafką RTV – dedykowane bezpiecznemu przechowywaniu telewizora, z szerokim i stabilnym blatem oraz dodatkowymi półkami na dekodery czy konsole, idealne przede wszystkim do salonu.
  • Meblościanki z szafą – wyjątkowo praktyczne, gdyż oprócz standardowych szafek i szuflad posiadają szafę nieocenioną do przechowywania odzieży, sprawdzają się m.in. w pokoju nastolatka.
  • Meblościanki do jadalni – wyposażone w solidne, pojemne komody, w których bez problemu zmieści się zastawa stołowa, oprócz tego posiadają też szafkę na sprzęt RTV oraz półki wiszące.

Meblościanki do wnętrz w różnych stylach

Meblościanki Abra zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów: solidnych płyt meblowych i laminowanych, uzupełnionych o elementy szklane oraz chromowane, a także praktyczne mechanizmy ułatwiające otwieranie szafek czy szuflad. Co więcej, dzięki swojej konstrukcji modułowej w przypadku niektórych modeli można samodzielnie zdecydować o ustawieniu poszczególnych elementów. Wszystko to sprawia, że meblościanki Abra wyróżniają się funkcjonalnością i w doskonałym stanie służą przez długie lata.

Nie można też zapominać, że meble tego typu charakteryzują się wyjątkowo modnym designem. Bez problemu uda się wybrać meblościankę w naturalnym kolorze ciemnego drewna, idealną do wnętrz klasycznych, a także nowoczesne, białe meble z oświetleniem LED. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.