Poduszki dekoracyjne

Wymiary

Wysokość: 1 - 240 cm
Szerokość: 30 - 338 cm
Głębokość: 1 - 260 cm

Brak produktów spełniających kryteria.

Na to, że mieszkanie jest przytulne składa się wiele czynników, począwszy od ogólnej aranżacji, przez jej poszczególne elementy, takie jak meble, dodatki, tekstylia i dekoracje. Sposobem na dodanie każdemu wnętrza ciepła i miłej, rodzinnej atmosfery, a jednocześnie uzupełnienie wystroju są poduszki dekoracyjne Abra.

Jak sama nazwa wskazuje, poduszki dekoracyjne w pierwszej kolejności pełnią funkcję ozdoby wnętrza. Można je ułożyć na sofie w salonie, fotelu w sypialni czy wersalce w pokoju dziecka. Wszędzie tam od razu wprowadzają miły, przytulny i rodzinny nastrój, zachęcający do wspólnego spędzania czasu. Z drugiej strony, poduszki ozdobne niekiedy mają również bardziej praktyczne zastosowanie. Można wykorzystać je jako poduszki na krzesła, zwłaszcza te z drewnianymi siedziskami i dzięki temu znacznie zwiększyć komfort siedzenia. Poduszki dekoracyjne wykorzystuje się jako popularne „jaśki” w sypialni, w niewielkich mieszkaniach często kładzie się je bezpośrednio na podłodze i tym samym zastępuje pufy, na które po prostu brakuje miejsca. W Abra można znaleźć poduszki dekoracyjne, które sprostają każdemu z powyższych zadań!

Poduszka dekoracyjna – okrągła czy kwadratowa?

Asortyment Abra obejmuje:

  • poduszki dekoracyjne kwadratowe – o tradycyjnych wymiarach 40x40 centymetrów, pasują do każdego wnętrza, zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego, można też szybko ubrać je w poszewkę pościelową i zmienić w popularnego „jaśka” do spania,
  • poduszki dekoracyjne okrągłe – o średnicy 40 centymetrów i subtelnie wyprofilowanych brzegach, z ozdobnym guzikiem w części centralnej, dzięki czemu powierzchnia poduszek posiada charakterystyczne, delikatne marszczenia.

Co ważne, wszystkie one wykonane są z łatwych do utrzymania w czystości tkanin – można je bez obaw wyprać w pralce za każdym razem, kiedy pojawi się taka potrzeba.

Poduszki dekoracyjne Abra – do wnętrza w każdym stylu

Oczywiście walory praktyczne są ważne, ale poduszki dekoracyjne – zgodnie ze swoją nazwą – muszą przede wszystkim ozdabiać pomieszczenie, podkreślać jego wystrój i nadawać mu charakteru. W ciepłych i przytulnych sypialniach świetnie prezentują się poduszki dekoracyjne z motywami kwiatowymi na poszewce. Wnętrze w stylu marynistycznym doskonale uzupełnią poduszki z charakterystycznym wzorem biało-niebieskich marynarskich pasów. Pokój młodzieżowy pięknie udekorują poduszki z wesołym motywem kolorowych trójkątów. Z kolei do wnętrz użytkowanych przez osoby dorosłe można wybrać jednokolorowe poduszki dekoracyjne: zielone, beżowe, brązowe, turkusowe albo złote. Ułożone na sofie powinny współgrać z barwą tapicerki lub innych tekstyliów w pomieszczeniu albo stanowić wobec nich intrygujący kontrast.