Lampy stojące

Lampy podłogowe i lampy stojące to dodatek niezbędny w każdym wnętrzu. Lampy stojące do salonu wraz z sofą czy wygodnymi fotelami tworzą przyjemne miejsce do relaksu, w sypialni lampa stojąca podłogowa jest źródłem intymnego, dyskretnego światła, w pokoju młodzieżowym wysoka lampa stojąca znajdująca się obok biurka idealnie oświetla przestrzeń do nauki. Funkcjonalne oraz stylowe lampy podłogowe i lampy stojące znaleźć można w ofercie Abra.

Lampy podłogowe i lampy stojące są bardzo praktycznym dodatkiem, często uzupełniającym podstawowe oświetlenie wnętrza w postaci lamp sufitowych. Zazwyczaj ustawia się je w rogu pokoju lub w sąsiedztwie stolika, sofy czy foteli – włączone wieczorem wprowadzają przyjemny, intymny nastrój, sprzyjający wypoczynkowi po ciężkim dniu pracy. Lampy podłogowe i lampy stojące od Abra wyróżniają się jednak nie tylko funkcjonalnością, ale i stylowym designem.

Lampy podłogowe i lampy stojące Abra – wybierz swój ideał!

Lampy podłogowe i lampy stojące dostępne w asortymencie Abra to dodatki niezwykle uniwersalne. Dzięki swojej ponadczasowej, niewychodzącej z mody formie pasują do wnętrz urządzonych w wielu stylach aranżacyjnych. I tak lampy stojące z serii Tripod o wysokości 162,5 centymetra składają się z drewnianych nóg, metalowych stelaży oraz wykonanych ze specjalnej tkaniny abażurów. Poszczególne modele różnią się między sobą zestawieniami kolorystycznymi. Wybierać można spośród produktów z abażurami beżowymi, białymi oraz czarnymi, posiadającymi podstawę w kolorze naturalnego drewna, białą lub czarną. Z kolei lampa podłogowa Konan o wysokości 173 centymetrów posiada charakterystyczną, owalną podstawę i utrzymana jest w odcieniach naturalnego drewna, brązu oraz szarości. Lampy podłogowe i lampy stojące Abra znajdą swoje miejsce zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych!

Co wyróżnia lampy podłogowe i lampy stojące Abra?

Lampy podłogowe i lampy stojące z oferty Abra wyróżniają się:

  • najwyższą jakością wykonania – wyprodukowane zostały ze sprawdzonych, solidnych surowców, takich jak drewno, metal czy specjalistyczne tkaniny, dzięki czemu w doskonałym stanie służą wiele lat,

  • bezpieczeństwem – wszystkie są tworzone przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa, posiadają też niezbędne certyfikaty oraz atesty,

  • takimi samymi aspektami technicznymi – wszystkie posiadają jedno źródło światła, gwint typu E27, a maksymalna moc żarówek to 60W.

Lampy podłogowe i lampy stojące są nie tylko dodatkowym źródłem światła, ale również dekoracją wnętrza. Warto więc wybrać model, który spełni wszystkie te oczekiwania!