Lampy sufitowe

Trudno wyobrazić sobie mieszkanie bez odpowiedniego oświetlenia. Ma ono za zadanie nie tylko zapewnić domownikom warunki do komfortowego funkcjonowania w sytuacjach, gdy nie można liczyć na naturalne promienie słońca, ale również odpowiednio udekorować wnętrze. Podstawowym elementem oświetleniowym są natomiast lampy sufitowe – szeroki wybór tego typu produktów oferuje Abra.

Oświetlenie sufitowe jest niezbędne w każdym wnętrzu – w innym przypadku trudno byłoby wykonywać podstawowe codzienne czynności po zapadnięciu zmroku. Lampy sufitowe mają wiele atutów, ale największym jest bez wątpienia to, że nie zajmują przestrzeni użytkowej. Nie w każdym pomieszczeniu da się wygospodarować miejsce na lampę podłogową czy stołową. Żyrandol czy listwa może natomiast zawisnąć wszędzie. W Abra znaleźć można lampę sufitową, która będzie idealnie pasować do każdego, nawet najmniejszego wnętrza!

Lampy sufitowe Abra – wybierz swój ideał!

Wybór odpowiedniej lampy zależy od wielu czynników. Po uwagę należy wziąć zarówno metraż pomieszczenia, dominujący w nim styl aranżacyjny, jak również indywidualne gusta domowników. Dzięki Abra zakup optymalnego modelu nie sprawia żadnych kłopotów.

  • Lampy wiszące – wybierać można pomiędzy modelami na prostym zwisie, zakończonymi różnymi kloszami o wielu formach, z rozmaitą liczbą źródeł światła (pojedyncze lub potrójne) a także nieco bardziej dekoracyjnymi lampami, zbudowanymi z większej ilości kloszy, połączonych metalowym stelażem.

  • Listwy – tego typu lampa sufitowa sprawdza się przede wszystkim w pomieszczeniach nowoczesnych. Ich konstrukcja opiera się na wspólnej zasadzie – do prostych listew przymocowana jest określona liczba punktów światła w postaci kloszy o rozmaitym kształcie, kopułek lub dekoracyjnych żarówek.

  • Żyrandole – oprócz aspektów funkcjonalnych, charakteryzują się wyjątkowymi walorami zdobniczymi. Są bardzo eleganckie, wyróżniają się obecnością misternie wykonanych stelaży, odbijających światło kryształków czy źródeł światła w postaci stylowych, metalowych świec. Sprawdzają się przede wszystkim w salonach i jadalniach.

Jakość i bezpieczeństwo

Nasze lampy charakteryzują się nie tylko ciekawą stylistyką i designem. Wszystkie one zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Metal, elementy chromowane, drewno, szkło, tworzywa sztuczne – każdy model wyprodukowany został z niezwykłą dbałością o szczegóły, dzięki czemu wyróżnia się pięknym wyglądem, ale i solidnością.

Nie można zapominać o kwestiach bezpieczeństwa. Lampy z oferty Abra posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty oraz atesty, dzięki czemu ich użytkowanie – przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa – nie zagraża zdrowiu domowników.