Lampy zewnętrzne

Lampy zewnętrzne

Po zmroku oświetlenie zewnętrzne zapewnia domownikom i ich gościom bezpieczeństwo w trakcie poruszania się po ogrodzie i posesji. Lampa zewnętrzna jest funkcjonalnym rozwiązaniem pozwalającym na oświetlenie wejścia, oświetlenie ogrodu oraz do oświetlenia podjazdu, czy wjazdu do garażu. Stosując odpowiednią lampę zewnętrzną, albo do drzwi wejściowych podkreślisz estetykę elewacji, gdyż są one nie tylko funkcjonalne, ale i dekoracyjne.

Oświetlenie zewnętrzne pomożemy stworzyć romantyczny nastrój na zadaszonym tarasie, w altance, lub na balkonie. Nowoczesne zewnętrzne oświetlenie ogrodowe, jak latarnie ogrodowe, słupki oświetleniowe i praktyczne lampy stojące zapewnią Ci wystarczającą ilość światła do spotkań towarzyskich na świeżym powietrzu nawet po zmroku.

Lampy oświetleniowe zewnętrzne – jak wybrać najlepszą?

Zastanawiasz się jak wybrać odpowiedni rodzaj oświetlenia zewnętrznego? W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele rodzajów lamp zewnętrznych, które z pewnością przypadną Ci do gustu, urozmaicając przestrzeń wokół domu i stwarzając w ogrodzie, w miejscu tarasu czy na posesji idealne warunki świetlne.

Dostępne są oprawy stojące, oprawy najazdowe, słupki ogrodowe, sufitowe lampy do użytku zewnętrznego nad wejście czy na taras, oraz kinkiety zewnętrzne mocowane na ścianie domu. Nowoczesne źródła światła zewnętrznego to lampy solarne oraz modele posiadające czujnik ruchu.

Produkty różnią się sposobem wykonania i parametrami. Szukając lampy zewnętrznej, znajdziesz modele w stylu klasycznym o tradycyjnym wzornictwie i kształtach, oraz nowoczesne bezpieczne i energooszczędne modele LED. Wybór zależy od stylu domu i osobistych preferencji użytkownika.

Oświetlenie zewnętrzne domu z technologią LED

Lampy zewnętrzne LED to źródło światła dla miłośników ekologii i osób chcących obniżyć rachunki za prąd. Ledy są energooszczędne — pobierają dużo mniej energii elektrycznej niż tradycyjne żarówki. Są one też bardziej żywotne, a co za tym idzie — generują mniej śmieci. Dają one rozproszone i jasne światło o różnych odcieniach.

Nowoczesne lampy zewnętrzne z czujnikiem ruchu i zmierzchu

Wbudowany czujnik ruchu niezwykle ułatwia poruszanie się po ogrodzie. Sensor reaguje na ruch i oświetla przestrzeń, co gwarantuje poczucie bezpieczeństwa po zapadnięciu zmroku. Lampy zewnętrzne z czujnikiem ruchu, które zapalają się po jego wykryciu, pozwalają od razu zauważyć, gdy ktoś kręci się na terenie posesji, co daje dodatkowo uczucie bezpieczeństwa.

Czujnik zmierzchu posiada sensor zmierzchu i działa podobnie jak czujnik ruchu. Różnicą jest tu czynnik, który zapala światło. Lampy zewnętrzne z czujnikiem zmierzchu należą do źródeł światła, które sprawdzą się w ogrodzie i na tarasie. Dodatkowo mogą one stać się dodatkową jego dekoracją.