Listwy oświetleniowe

Listwy oświetleniowe

Oświetlenie to ważny, chociaż często niedoceniany element aranżacji wnętrz. Aktualnie ciężko wyobrazić sobie życie bez oświetlenia — źródła światła nie tylko zwiększają estetykę, ale również pozwalają na pracę lub relaks również po zmierzchu. Dostępne warianty oświetlenia pozwolą stworzyć coś wyjątkowego w każdym pomieszczeniu.

W sklepie internetowym Abra Meble prezentujemy różne typy oświetlenia. Wśród lamp popularne są zarówno klasyczne żyrandole, jak i nowoczesne listwy oświetleniowe LED. Listwy oświetleniowe mogą być instalowane jako oświetlenie sufitowe lub lampy ścienne.

Nowoczesne listwy oświetleniowe do Twojego domu i mieszkania

Listwy oświetleniowe sufitowe lub ścienne to produkty wyjątkowe. Wyróżniają się przede wszystkim budową — zwykle na długiej listwie umieszczone są punkty świetlne, które tworzą wyjątkowy element dekoracyjny. Takie lampy doskonale sprawdzą się w przestrzeni pokoju dziecięcego, salonu, łazienki, sypialni lub korytarza.

Listwy oświetleniowe mogą stanowić główne źródło światła lub być zainstalowane jako światło pomocnicze. Listwa oświetleniowa będzie doskonałym rozwiązaniem w obu przypadkach — to efektowny sposób na oświetlenie pomieszczeń urządzonych zwłaszcza w stylu nowoczesnym. Z uwagi na swoją funkcjonalność cieszą się coraz większą popularnością, co sprawia, że dostępne są w coraz ciekawszych wariantach.

Ekologiczne i oszczędne listwy oświetleniowe LED

Listwy oświetleniowe sufitowe to produkty, które bardzo często konstruowane są z wykorzystaniem technologii LED. Z energooszczędnym źródłem światła LED rachunki za prąd nie będą już tak kłopotliwe. Ogromną zaletą listw LED jest również to, że są to produkty wyjątkowo trwałe, a ich zakup to inwestycja na długie lata.

Oświetlenie LED, w tym również listwy sufitowe LED, ozdobią pomieszczenie, sprawią, że będzie można z niego korzystać również po zachodzie słońca i świetnie sprawdzą się w każdym stylu wnętrzarskim. Warto podkreślić te zalety. Z niskim poborem energii elektrycznej oraz wysoką estetyką lamp wykończenie wnętrza będzie naprawdę atrakcyjne!

Atrakcyjne warianty — listwy oświetleniowe ścienne

W sklepie Abra Meble są dostępne warianty: listwy oświetleniowe ścienne i listwy sufitowe. Listwa sufitowa to model, który instaluje się zwykle w centralnej części pokoju. W takim listwy LED ułożeniu z łatwością oświetlą całą przestrzeń. Możliwe jest też instalowanie listw w kilku punktach na suficie, kilka sztuk lamp również stworzy praktyczne oświetlenie sufitowe.

Możliwe jest też instalowanie lamp jako modeli ściennych. To dobry wybór w przypadku niskich pomieszczeń. Listwy LEDowe dobrze tez sprawdzą się w łazienkach, gdy będą instalowane np. nad lustrem.

Dostępne w naszym sklepie lampy oraz systemy z taśmami LED sprawią, że pomieszczenia nabiorą niesamowitego blasku. Sprawdzą się w kuchni, salonie, łazience lub sypialni, ozdobią ściany korytarza i zwiększą funkcjonalność w pokoju młodzieżowym. Z naszym oświetleniem korzystanie z domu lub mieszkanie będzie przyjemniejsze.