Półka NR 27 w odcieniu dąb sonoma to elegancki i praktyczny mebel, który świetnie wpasuje się w każde wnętrze. Jej ciepły, naturalny kolor drewna tworzy przytulną atmosferę, a prosta forma sprawia, że pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji.
Solidne wykonanie
Korpus i fronty wykonane są z płyty wiórowej laminowanej, co zapewnia trwałość oraz łatwość w utrzymaniu czystości. Matowe wykończenie podkreśla naturalny charakter mebla, a zamknięta konstrukcja pozwala na przechowywanie drobiazgów w uporządkowany sposób.
Dane techniczne
Szerokość: 100 cm
Głębokość: 18 cm
Wysokość: 45,4 cm
Kolor: dąb sonoma
Ilość drzwi: 2-drzwiowa
Konstrukcja: płyta wiórowa laminowana
Wykończenie: mat
Rodzaj asortymentu: półka wisząca
Opcja oświetlenia: brak
Waga: 7,8 kg
Wymaga złożenia: tak
Styl i zastosowanie
Półka NR 27 w kolorze dąb sonoma idealnie sprawdzi się w salonie, pokoju młodzieżowym, biurze lub sypialni. Doskonale łączy funkcjonalność i elegancję, stanowiąc zarówno praktyczny, jak i dekoracyjny element wystroju wnętrza.
Szerokość [cm]:
100.00
Głębokość [cm]:
18.00
Wysokość [cm]:
45.40
Kolor:
dąb sonoma
Ilość drzwi:
2-drzwiowa
Kolor frontów:
dąb sonoma
Kolor korpusu:
dąb sonoma
Konstrukcja frontów:
Płyta wiórowa laminowana
Konstrukcja korpusu:
Płyta wiórowa laminowana
Opcja oświetlenia:
bez oświetlenia