Sortuj

Sztuczna trawa

Wybrane dla Ciebie
Obrazek Sztuczna trawa Prado - rolka 100x200cm
Obrazek Sztuczna trawa Wimbledon - rolka 133x200cm
Obrazek Sztuczna trawa Royal - rolka 100x200cm
Filtruj produkty
Sortuj
Filtruj produkty
Zakres cenowy
Szerokość [cm]
  • Wysokość całkowita (mm)
  • Wysokość włosa (mm)
Obrazek Sztuczna trawa Prado - rolka 100x200cm
Obrazek Sztuczna trawa Wimbledon - rolka 133x200cm
Obrazek Sztuczna trawa Royal - rolka 100x200cm

Sztuczna trawa

Balkon, taras, loggia, w końcu niewielki ogródek to miejsca, do których z powodzeniem możemy wprowadzić wiele zieleni. Obecne, zaawansowane technologie umożliwiają produkcję trawy, która będzie się zielenić przez cały rok. Co więcej trawa sztuczna, bo o niej mowa, nie wymaga zabiegów pielęgnacyjnych - koszenia, nawożenia, aerowania czy wertykulacji. Zobacz jakie są możliwości, jak prezentują się innowacyjne alternatywne produkty, które umilą zewnętrzną przestrzeń przynależną do mieszkania lub domu.

Sztuczna trawa na balkon? Czy to się sprawdzi?

Zdecydowanie tak. Obecnie to popularny trend, który popularność zyskał m.in. dlatego że technologie produkcji pozwalają wytwarzać zielone wykładziny, które do złudzenia przypominają naturalną, prawdziwą trawę. Niewątpliwym plusem, który charakteryzuje sztuczną trawę to fakt, że nie wymaga ona pielęgnacji, ani szczególnej konserwacji. Substytut trawnika, sztuczne trawy, nie wymagają też specjalnie przygotowanego podłoża. Warunkiem jest płaski i suchy teren. Sztuczna trawa na balkonie będzie więc wprowadzać w tę przestrzeń sporo świeżości i sprawi, że będzie tam przyjemniej.

Sztuczna trawa do ogrodu? Alternatywa dla naturalnego trawnika

Sztuczna trawa na taras to rozwiązanie, które na pewno się sprawdzi. Niewielka przestrzeń zostanie doskonale urozmaicona zielenią. Jednak taką trawę można z powodzeniem zastosować w ogrodzie. Tym bardziej jeśli nie przepadamy za pracami ogrodniczymi. Sztuczny trawnik nie będzie pochłaniał naszego czasu, a zawsze będzie prezentował się doskonale.

By stworzyć w pełni funkcjonalny ogród lub taras zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami do ogrodu. Oferujemy także leżaki ogrodowebasenyhuśtawkitrampolinyfontanny ogrodowe czy stoły ogrodowe.

Zobacz więcej