Sortuj

Deski sedesowe

Wybrane dla Ciebie
Obrazek Deska MALWA biała
Obrazek Deska sedesowa LILIA foto shells multi
Obrazek Deska sedesowa LILIA foto plaża
Obrazek Deska sedesowa LILIA foto palma
Filtruj produkty
Sortuj
Filtruj produkty
Zakres cenowy
Szerokość [cm]
Czas realizacji od
Czas realizacji do
  • Deska wolnoopadająca
  • Rozstaw zawiasów (mm)
  • Pokaż więcej
  • Szybkie wypinanie
  • Zawiasy
Obrazek Deska MALWA biała
Obrazek Deska sedesowa LILIA foto shells multi
Obrazek Deska sedesowa LILIA foto plaża
Obrazek Deska sedesowa LILIA foto palma
Obrazek Deska YUCCA antybakteryjna
Obrazek Deska MALWA beż
Obrazek Deska LOTOS biała
Obrazek Deska LILIA biała
Obrazek Deska sedesowa Teyflow Karolina
Obrazek Deska sedesowa Hit 08/A
Obrazek Deska sedesowa Ronda 010/AMWC wolnoopadająca
Obrazek Deska duroplast Kaskada-bis
Obrazek Deska Kaskada 010/AW zaw. wolnoopadająca
Obrazek Deska sedesowa Merida 020/AM
Obrazek Deska sedesowa Water
Obrazek Deska sedesowa Drops
Obrazek Deska sedesowa Grass
Obrazek Deska sedesowa Panel Mdf
Obrazek Deska sedesowa Wood
Obrazek Deska sedesowa Bridge Mdf
Obrazek Deska sedesowa Lavenda Mdf
Obrazek Deska sedesowa Ice
Obrazek Deska sedesowa Granada 044/AMWC wolnoopadająca
Obrazek Deska wolnoopadająca Classic szybki montaż
Obrazek Deska violet SPA wolnoopadająca
Obrazek Deska Pink SPA wolnoopadająca
Obrazek Deska Olcha mdf

Deska Olcha mdf

125,00 zł
Obrazek Deska Muszelki

Deska Muszelki

159,00 zł
Obrazek Deska Listki

Deska Listki

159,00 zł
Obrazek Deska Jasmin wolnoopadająca
Obrazek Deska Gwiazdy

Deska Gwiazdy

179,00 zł
Obrazek Deska Green SPA wolnoopadajaca
Obrazek Deska wolnopadająca LOVE
Obrazek Deska sedesowa Ronda Bis 021/AMWC wolnoopadająca
Obrazek Deska sedesowa Asturia 015/AMWC wolnoopadająca

Deski sedesowe

Deska sedesowa jest niezbędnym elementem w każdej toalecie. Trudno wyobrazić sobie korzystanie z toalety bez deski sedesowej. Zapewniają one wygodne korzystanie z WC, zwiększają bezpieczeństwo oraz wpływają bezapelacyjnie na higienę użytkowania. Szeroki asortyment desek sedesowych na rynku sprawia, że bez problemu dopasujesz je do szerokości muszli, ale i pod względem wyglądu dopasujesz je idealnie do wystroju swojego wnętrza, a dodając mu charakteru. Deski klozetowe dostępne są w wielu różnych wersjach kolorystycznych. Mogą być jednokolorowe lub dekorowane najróżniejszymi motywami. Wybierając odpowiedni, dobrze zwrócić uwagę, by deska była dopasowana do kolorystyki płytek oraz ceramiki łazienkowej. Bardzo ważne jest, by tworzyła spójną całość z wystrojem toalety.

Deska klozetowa – wysoka jakość i komfort korzystania z toalety 

Deski toaletowe sprawiają, że korzystanie z sedesu jest higieniczne i komfortowe. Nie można im zatem odmówić funkcjonalności. Jako praktyczny element muszli toaletowej, zamykają jej wnętrze. Ma to duże znaczenie, gdyż nie tylko eliminuje rozchlapywanie się wody w czasie spłukiwania toalety. Zmniejsza to też przedostawanie się bakterii z jej wnętrza do otoczenia, co jest niezwykle ważne, zwłaszcza gdy w domu przebywają małe dzieci. Deska to zatem produkt, który bez wątpienia pomaga zadbać o czystość łazienki. Dodatkowym atutem jest przy zamkniętej desce, brak możliwości wpadnięcia do toalety przypadkowo różnych przedmiotów. Kolejna zaletą jest też estetyka. Możliwość dopasowania deski do aranżacji wnętrza sprawia, że sama w sobie może ona być ozdoba łazienki.

Deska sedesowa wolnoopadająca

najbardziej popularnym udogodnieniem w toalecie, są deski wolnoopadające. Deska wolnoopadająca zapobiega przede wszystkim gwałtownemu oraz głośnemu opadaniu klapy. Jej instalacja jest wyjątkowo prosta, należy wybrać tylko odpowiednia wielkość i rodzaj zawiasów pasujący do miski, jaką posiadasz w łazience.

Deski wykonane mogą być z różnych materiałów. Wyróżniamy deski sedesowe z tworzywa sztucznego, lakierowanego drewna, duroplastu, żywicy poliestrowej lub płyt MDF. Na rynku dostępne są też modele z warstwą antybakteryjną. Zaletą podanych tworzyw i twardego plastiku jest wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, bezpieczeństwo w użytkowaniu, oraz to, że spełniają normy higieniczne. Mniej wytrzymałe są produkty wykonane z miękkiego plastiku. Najbardziej praktyczne w użytkowaniu są właśnie modele wyposażone w automatyczny hamulec, który pozwala na wolne opadanie. Artykuły z naszej oferty z pewnością Cię zainteresują!

Na co warto zwrócić uwagę, wybierając deskę sedesową?

Wybierając deskę, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na jej wymiary. Dobrze też wybrać zawiasy z trwałego materiału. Najlepiej wybrać elementy metalowe, ponieważ są solidne i wytrzymałe. Plastikowe zawiasy mogą po pewnym czasie się zniekształcać, co wpłynie na stabilność deski. Deski wc różnią się między sobą estetyką, łatwością czyszczenia oraz wytrzymałością. Mogą one występować w różnych kolorach. Deska wc może posiadać nadruk w formie kwiatów, drzewa, kamienia, różnego rodzaju abstrakcyjnych grafik.

Zwróć uwagę, czy dana deska nie jest wyprodukowana z dedykacją pod konkretny model miski. Wiele modeli nowoczesnych sedesów ze względu na niestandardowe kształty wymaga właśnie deski sedesowe produkowane pod ten model i do innych mogą nie pasować. W naszym sklepie znajdziesz deski sedesowe, które nadadzą Twoim wnętrzom elegancji i zagwarantują komfort użytkowania.

Zobacz więcej