O nas

Abra meble to internetowy sklep meblowy, gdzie nasi Klienci znajda szeroki wybór mebli oraz dekoracji o różnorodnym wzornictwie.

Abra meble to również sieć sklepów stacjonarnych, gdzie bezpłatnie możesz odebrać Swoje internetowe zamówienie. Abra posiada ponad 80 sklepów stacjonarnych zlokalizowanych w największych miastach na terenie całej Polski.

Wyboru asortyment dokonujemy z myślą zarówno o miłośnikach nowoczesnego designu, jak i zwolennikach klasycznych rozwiązań. W naszym sklepie internetowym z powodzeniem można znaleźć funkcjonalne wyposażenie do wnętrz o dużej i małej powierzchni. Poza gustownymi kolekcjami mebli, nasza oferta stale powiększana jest o nowy asortyment mebli do łazienki, dywanów, oświetlenia oraz wszystkiego co potrzebne jest do zaaranżowania przestrzeni ogrodu. Nasi klienci znajdą również szeroki wybór rozmaitych dekoracji, które nie tylko dopełnią efekt wizualny aranżacji, ale także wpłyną na codzienny komfort życia.

Każdego dnia oferujemy bogaty asortyment starannie zaprojektowanych mebli i dodatków w możliwie najniższych cenach. Pragniemy bowiem, aby nasi klienci mogli stworzyć dla siebie takie warunki codziennego życia, na jakie zasługują. Dodatkowo, w naszym sklepie internetowym Abra czekają na nich zawsze atrakcyjne promocje. W efekcie, zakup np. wygodnej i nowoczesnej kanapy nie naruszy zbytnio domowego budżetu. Wszystkie aktualne promocje można śledzić w specjalnej zakładce naszego sklepu internetowego „PROMOCJE”.

Istotą naszego działania są: zapewnianie wysokich standardów, zaangażowanie społeczne oraz dynamiczny rozwój. Korzystając z usług naszego sklepu internetowego, można być pewnym, że będzie to udana inwestycja.

Dążąc konsekwentnie do ekspansji rynkowej, nie zapominamy jednak o naszych podstawowych założeniach. Dynamiczny rozwój pozwala nam jeszcze skuteczniej dostarczać funkcjonalne i komfortowe meble w atrakcyjnych cenach. Chcąc sprostać współczesnym standardom, stale udoskonalamy nasz internetowy sklep meblowy. Dzięki tej intuicyjnej platformie można z łatwością zapoznać się z bogatym asortymentem marki, a następnie dokonać satysfakcjonujących zakupów, nie wychodząc z domu.