Metody płatności

Formy i sposoby płatności:

1. Płatność przelewem tradycyjnym na nasze konto w Banku BNP Paribas Bank Polska SA o/Kraków:

22 1600 1039 0002 0035 0590 6153

Abra S.A.
ul. Wadowicka 8A
30-415 Kraków

Prosimy pamiętaj, że przelewy zlecone w dni wolne od pracy (weekendy, święta) Twój bank będzie realizował pierwszego dnia roboczego.

Aby przyspieszyć realizację zamówienia prosimy o podanie numeru zamówienia w tytule przelewu.

2. Płatność on-line PayU

Najbezpieczniejsza i najszybsza metoda płatności za pomocą serwisu PayU zintegrowanego z większością banków w Polsce. Po wybraniu swojego banku zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę banku.

3. Karty płatnicze oraz karty kredytowe

Płatności mogą być realizowane za pomocą kart płatniczych oraz kredytowych (Visa i MasterCard).

Możesz zapłacić za pomocą karty płatniczej i karty kredytowej – nie pobieramy dodatkowych opłat za płatności kartami.

4. Google Pay za pośrednictwem serwisu PayU

Łatwy i szybki sposób umożliwiający płatność w internecie bez wpisywania danych karty, dzięki zapisanym kartom w Google na dowolnym urządzeniu.

5. Płatność BLIK

Szybka i wygodna metoda płatności prosto z aplikacji mobilnej. Aby opłacić zamówienie za pośrednictwem metody BLIK, należy skorzystać z 6-cyfrowego, jednorazowego kodu wygenerowanego w aplikacji bankowości mobilnej. Każdą taką transakcję potwierdzisz w aplikacji, widząc takie dane jak kwota i nazwa punktu akceptacji.

6. Płatność gotówką w kasie sklepu stacjonarnego ABRA S.A.

Jeżeli odbierasz zamówienie osobiście w sklepie stacjonarnym ABRA S.A.możesz dokonać płatności gotówką przy odbiorze zamówienia.

7. Raty online

Jeżeli chcesz rozłożyć swoje płatności w czasie możesz skorzystać z wygodnej formy ratalnej obsługiwanej przez Bank BNP Paribas Bank Polska SA. Po wyborze sposobu płatności raty, zostaniesz przekierowany na stronę formularza ratalnego BNP Paribas Bank Polska SA. Po wypełnieniu wniosku kredytowego, poinformujemy Cię o decyzji podjętej przez Bank. Potwierdzenie tożsamości przelewem 1zł oraz podpisanie umowy kodem autoryzacji są niezbędne do zawarcia Umowy Kredytu i Umowy sprzedaży. O wszelkich statusach będziesz informowany za pomocą wiadomości e-mail.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.