Sortuj

Trampoliny ogrodowe

Wybrane dla Ciebie
Obrazek Trampolina Marimex Premium 305cm pomarańczowa
Obrazek Trampolina Marimex 244cm - 2021
Wysyłka w 24H

Trampolina Marimex 244cm - 2021

599,00 zł
Obrazek Osłona na sprężyny do trampoliny Comfort 366cm
Obrazek Mata do skakania do trampoliny Comfort 366cm
Filtruj produkty
Sortuj
Filtruj produkty
Zakres cenowy
Średnica (cm)
Szerokość [cm]
Wysokość [cm]
Czas realizacji od
Czas realizacji do
  • Liczba sprężyn
  • Pokaż więcej
  • Maksymalne obciążenie [kg]
  • Wysokość siatki [cm]
Obrazek Trampolina Marimex Premium 305cm pomarańczowa
Obrazek Trampolina Marimex 244cm - 2021
Wysyłka w 24H

Trampolina Marimex 244cm - 2021

599,00 zł
Obrazek Osłona na sprężyny do trampoliny Comfort 366cm
Obrazek Mata do skakania do trampoliny Comfort 366cm
Obrazek Mata do skakania do trampoliny Comfort 305cm
Obrazek Trampolina Comfort z drabinką 427cm czarna
Obrazek Trampolina Comfort z drabinką 244cm różowa
Obrazek Trampolina Comfort z drabinką 244cm czarna
Obrazek Trampolina Comfort z drabinką 366cm zielona
Obrazek Trampolina Comfort z drabinką 366cm czarna
Obrazek Trampolina Comfort z drabinką 366cm różowa
Obrazek Trampolina Comfort z drabinką 305cm różowa
Obrazek Trampolina Comfort z drabinką 305cm czarna
Obrazek Trampolina Comfort z drabinką 244cm zielona
Obrazek Siatka ochronna do trampoliny COMFORT 244cm
Obrazek Siatka ochronna do trampoliny COMFORT 366cm
Obrazek Trampolina Comfort z drabinką 305cm zielona
Obrazek  Trampolina Comfort z drabinką 427cm różowa
Obrazek  Trampolina Premium z drabinką 427cm niebieska
Obrazek  Trampolina Premium z drabinką 366cm niebieska
Obrazek  Trampolina Premium z drabinką 305cm niebieska

Trampoliny ogrodowe

Możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu jest bardzo ważna dla każdego z nas. Szczególnie dla zachowania dobrej formy organizmu jest zużytkowanie tego czasu na aktywność. Trampoliny ogrodowe są połączeniem świetnej zabawy właśnie z możliwością utrzymania dobrej kondycji, nie tylko u dzieci, ale i dorosłych.

W przydomowych ogrodach bardzo popularne są duże trampoliny ogrodowe, które wraz z huśtawką ogrodową stworzą dzieciom wspaniały plac zabaw. Również dorośli cenią zalety trampolin, spędzając czas na zabawie z dziećmi.

Trampolina ogrodowa — zabawa na świeżym powietrzu

Istnieje sposób, aby być aktywnym, czerpiąc z tego dużą przyjemność. Decydując się na trampolinę ogrodową, masz gwarancję dobrej zabawy na zewnątrz, gdy panują sprzyjające warunki atmosferyczne. Trampoliny dla dzieci i dorosłych do ogrodu są znakomitym sposobem na zadbanie o swoją kondycję fizyczną, gdyż wzmacnia mięśnie, oraz sylwetkę. Korzystanie z trampoliny, nie tylko ogrodowej, ale i trampoliny fitness przynosi same korzyści. Modelujesz sylwetkę, spalasz tkankę tłuszczową, zbędne kalorie, polepsza się Twoje samopoczucie oraz krążenie. Jumping fitness wykorzystujący sprzęt fitness, taki jak trampolina fitness jest coraz bardziej popularny. Teraz masz możliwość korzystania z takiego rodzaju aktywności również u siebie w ogrodzie, wybierając jedną z trampolin ogrodowych. Skakanie na trampolinie to świetny sposób na zabawę dla jednej osoby, jak też w towarzystwie przyjaciół i rodziny. Decyzja zakupu trampoliny ucieszy też najmłodszych. Zarówno małe dzieci jak i starsze dzieci, będą się świetnie bawiły, a dzięki zastosowaniu w trampolinach siatki zabezpieczającej będą w pełni bezpieczne. W naszym sklepie internetowym znajdziesz produkty, które z pewnością Cię zainteresują!

Trampolina z siatką dla dziecka

Wybierając trampolinę dla dzieci, największą uwagę skupia się na poziom bezpieczeństwa. W przypadku trampolin ogrodowych w dużej mierze zależy to od rodzaju i jakości samej konstrukcji. Trampolina ogrodowa do użytku domowego musi być przede wszystkim stabilna. Zwróć uwagę na podwójne nogi trampoliny, które powinny być ułożone na kształt litery U.

Nie zapewnią bezpieczeństwa dziecku modele, które nie posiadają siatki zabezpieczającej. Należy zwracać uwagę, czy siatka zabezpieczająca jest w zestawie. Dla małych dzieci najlepszym rozwiązaniem będzie trampolina ogrodowa wyposażona w siatkę zabezpieczającą wewnętrzną. Model z siatką wewnętrzną odgradza dziecko w każdym wieku podczas skakania od stelaża trampoliny i zabezpiecza przed wypadnięciem. Dla osób dorosłych i starszych dzieci lepiej niż siatka wewnętrzna sprawdzi się produkt z siatką zewnętrzną, zapewniającą więcej miejsca do skoków i swobodę ruchów.

Wybierając trampoliny ogrodowe, warto zadbać o to, by w zestawie znajdowała się drabinka, która ułatwi zwłaszcza najmłodszym wejście na trampolinę.

Najważniejsze parametry

Stelaż wykonany powinien być z grubych i trwałych rurek oraz duża. Również sprężyny i ich liczba do przytrzymywania maty wpływa na bezpieczeństwo osób po niej skaczących. Gruba elastyczna mata z wysokiej jakości pianki, zmniejsza podatność na uszkodzenia mechaniczne. Mata na stelażu i sprężynach gwarantuje bezbolesne upadki, które często zdarzają się podczas zabawy.

Maksymalne obciążenie to też bardzo istotny element. Nie wolno przekraczać limitu obciążenia podanego na opakowaniu. Jest ono przede wszystkim zależne od jakości oraz wielkości sprzętu. Pamiętaj, że ułożenie trampoliny na stabilnym podłożu, prawidłowy jej montaż i użytkowanie w sposób zgodny z przeznaczeniem jest podstawą do zachowania bezpieczeństwa. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu, w której znajdziesz trampoliny ogrodowe na miarę Twoich potrzeb!

Zobacz więcej