Sortuj

Kuchenki

Wybrane dla Ciebie
Obrazek Kuchenka gazowa 3-palnikowa
Obrazek Kuchenka 1-palnikowa
Filtruj produkty
Sortuj
Filtruj produkty
Zakres cenowy
Szerokość [cm]
Głębokość [cm]
Wysokość [cm]
  • Rodzaj asortymentu
Obrazek Kuchenka gazowa 3-palnikowa
Obrazek Kuchenka 1-palnikowa

Kuchenki

Niewielkie, ale praktyczne kuchenki przenośne to wyposażenie, które może przydać się w różnych sytuacjach. To opcja idealna na wycieczki poza miasto, do gotowania na działce lub jako tymczasowe wyposażenie mieszkania. Z kuchenek skorzystają też na pewno studenci i osoby uczące się, które będą chciały tanim kosztem w pełni wyposażyć wynajmowane przez siebie mieszkanie.

Praktyczne kuchenki wolnostojące

Wolnostojące kuchenki to wyposażenie, które jest lekkie, łatwe do przenoszenia i nie wymaga skomplikowanych zabiegów przy montażu. Kuchnie wolnostojące z jednym, dwoma lub trzema palnikami pozwolą na przyjemne gotowanie i przygotowywanie zarówno prostych, jak i bardziej skomplikowanych potraw.

A sklepie Abra Meble znajdziesz kuchenki, które pomogą Ci w wyposażeniu każdej kuchni. Prezentujemy zarówno kuchenki elektryczne, jak i kuchenki gazowe.

Dobrze jest wybeirac produkty, które mają nowoczesny wygląd i przydatne funkcje. Nie zapominaj również o czyszczeniu! Prezentowane w naszym sklepie kuchenki są łatwe w utrzymaniu czystości, dzięki czemu nie musisz martwić się o uciążliwe szorowanie kuchenki gazowej lub kuchenki elektrycznej.

Kuchenki gazowe wolnostojące — idealne do mieszkań i podróży

Kuchnia wolnostojąca może być zasilana gazem. To popularny typ przenośnych kuchenek — pozwalają na korzystanie z nich praktycznie wszędzie dzięki butlom gazowym. Butle mogą być zarówno duże, jak i mniejsze, dostosowane do tego, by z kuchenki korzystać w domowych warunkach lub na kempingu albo w domku na działce.

Kuchenki wolnostojące gazowe cieszą się dużą popularnością ze względu na łatwość używania, montażu i ewentualnego demontażu. Podczas zakupu zwracaj uwagę na to, by korzystać z renomowanych firm — to zapewni bezpieczeństwo w czasie użytkowania. Dobrze jest też wybrać takie modele, które mają zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu (ważne w przypadku zdmuchnięcia lub zalania płomienia).

Łatwość montażu i demontażu to niezaprzeczalne zalety kuchenek gazowych. Popularnymi modelami są też kuchenki gazowo-elektryczne.

Kuchenki elektryczne wolnostojące

Kuchenka elektryczna to równie praktyczna opcja, co kuchenka gazowa. Zaletą kuchenki elektrycznej jest to, że nie potrzeba tutaj podłączania urządzenia do butli gazowej lub kartuszowej. Kuchenka elektryczna wymaga jednak podłączenia do sieci elektrycznej, nie może być zatem stosowana tam, gdzie nie ma się dostępu do prądu.

Liczba pól grzewczych może być różna, warto wybrać taką opcję, która spełni Twoje oczekiwania. Należy zwracać uwagę na to w czasie zakupu, gdyż zbyt mało lub zbyt dużo pól grzewczych może sprawić, że wybrany sprzęt będzie nieefektywny w danym przypadku. Na rynku dostępne są kuchenki z jednym, dwoma lub trzema, a nawet czterema polami grzewczymi. Duże kuchenki przydadzą się w domu, mniejsze będą idealne na wyjazdy. Przy zakupie sprawdź, jakie jest napięcie zasilania i klasa energetyczna, te paramtery pomogą Ci wybrac odpowiedni dla siebie produkt.

Wyjątkowo popularnym rodzajem kuchenek są kuchnie indukcyjne, ten rodzaj płyty grzewczej jest bardzo efektywny i nowoczesny.

Zobacz więcej